ניקיון משרדים

ישנם בעלי משרדים גדולים אשר מקפידים למצוא את התקציב שיהיה סביר עבור תחזוקה שוטפת של המשרדים. התחזוקה של המשרדים חייבת להתבצע ברמה גבוהה, היות והמשרד חייב להיות נקי ומצוחצח ולהקנות רושם טוב לבאים אליו וכן מקום עבודה נעים ונוח לעובדים. יש לבחור חברת ניקיון משרדים אשר תהיה וותיקה ויהיה לה כוח עבודה רב ומקצועי. יש להעסיק צוותים קבועים של ניקיון, כך שעבודת הניקיון והסר המופתי במשרד יתבצע ללא דופי ועל פי סדר קבוע.

 

גם משרדי היי טק, נראים תמיד נקיים ומצוחצחים, הודות לשירותים המקצועיים של חברות ניקיון משרדים. קיים הבדל בין ניקיון משרדים קטנים לבין ניקיון של משרדים גדולים לבין, אם לאחרונה עברתם למשרדים גדולים יותר, יש למצוא חברה אמינה שתנקה בכל יום את המשרדים.  כדאי תמיד לשאול קולגות לגבי המלצות על חברה אמינה המתמחה בניקוי של בתי עסק, משרדים או מוסדות, כך שאם הקולגות מרוצים שנים מחברת הניקיון שהם מעסיקים שנים, אין סיבה שגם אתם לא תהיו מרוצים.

 כמה פעמים בשבוע תצטרכו את שירותי הניקיון

התייעצו על פי נתוני המשרדים שבבעלותכם כמה פעמים בשבוע באמת תצטרכו את שירותי הניקיון

ובכן, זה פרמטר שיש לסכם מלכתחילה. ראשית , יש להזמין את בעל חברת ניקיון משרדים , כך שבאמצעות ניסיונו העשיר יוכל לומר לכם, על פי נתוני המשרד, כמה פעמים בשבוע יהיה עליכם לנקות את המשרד באמצעות עובדי הניקיון שעובדים בחברתו.  כדאי שתדלו כמה שיותר פרטים על כמה חברות ניקיון, כגון ,מי נימנה על לקוחותיה מהמגזר העסקי, כך שתהיה לכם האינדיקציה הנכונה לגבי אותה החברה.ניקיון משרדים

בררו בנוסף לגבי התנאים הסוציאליים ובדקו אם עובדי הניקיון חוקיים ואם בעל החברה משלם עבורם ביטוח לאומי, ואת התנאים הסוציאליים המגיעים להם על פי  חור. השכרת שירותיה של חברת ניקיון הינה הוצאה מוכרת ועולה פחות לבעלי המשרדים והחברות, היות ותשלום התנאים הסוציאליים חלים על בעל חברת הניקיון שהוא המעסיק הישיר של חברת  ניקיון משרדים. זוהי גם סיבה טובה שבעל חברה או בית עסק, יכול ליהנות מכל היתרונות הללו.

סכמו את תנאי ניקיון משרדכם בחוזה מסודר

בעלי חברות המעוניינים לשכור את שירותיה של חברה אשר תדאג לניקיון  שוטף של משרדם, מומלץ כי את כל מה שסוכם לגבי עבודת הניקיון השוטפת, ייכתב בצורה מסודרת באמצעות חוזה. בדרך זו, תוכלו אתם , בעלי המשרדים להיות סמוכים ובטוחים כי התנאים יקוימו וכך, יוסר עול מכתפיהם והם תמיד יגיעו בבוקר למשרד נקי ומצוחצח שנעים לארח, לשהות ולעבוד בו.

Seolinks