עורך דין פלילי בתל אביב –כיצד למצוא את האיש שלנו

תחום המשפט, כידוע, מחולק לשני חלקים. הדין האזרחי והדין הפלילי. הדין האזרחי מתייחס לתביעות של אזרח כנגד אזרח, אזרח כנגד חברה, חברה כנגד חברה וכדומה. הדין הפלילי מתייחס אך ורק לתביעות של המדינה כנגד אישי ציבור, אזרחים או חברות, מתוך ראייה של אינטרס ציבורי. 

כאשר אדם חשוד במעשה פלילי, בין אם מדובר בעבירות רצח, אלימות, עבירות מין, סמים, עבירות צווארון לבן או כל עבירה אחרת שהמדינה מחליטה להעמיד בגללה למשפט, עליו לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי שייצג אותו. בין אם מדובר בייצוג בזמן חקירה, ייצוג בזמן המשפט או אחריו. מן הסתם, לא כל הליך משטרתי מגיע אל בית המשפט, ולא כל הליך משפטי מגיע לסיומו. יש לא מעט מקרים בהם שני הצדדים מחליטים להגיע להסכמות ביניהם, מבלי לחכות שהשופט יכריע או לחילופין, מסיבות אחרות, המשפט עלול שלא להגיע לסיומו. 

לעו"ד פלילי בתל אביב>>>

היום, הרבה יותר קל ופשוט למצוא עורך דין פלילי בתל אביב או בכל מקום אחר. זה נובע מהעובדה שכמות עורכי הדין בישראל עלתה פלאים בשני העשורים האחרונים, בעקבות פתיחת מכללות למשפט. חלק גדול מהסטודנטים והסטודנטיות פנו למסלול של התמחות בתחום המשפט הפלילי.

כיצד בוחרים עורך דין פלילי

בשביל לבחור עורך דין פלילי בתל אביב או בכל מקום אחר, צריך לבחון את הפרמטרים החשובים לנו וכמובן את היכולות שעומדות לרשותנו. 

באופן טבעי, אנחנו נבחר עורך דין שנוכל לעמוד בדרישותיו הכספיות, וכן אנחנו נבחר עורך דין שיתאים לנו על פי המקרה. צריך להדגיש שתי נקודות בהקשר זה. ישנם עורכי דין שעובדים פורו בונו, מה שאומר שהם עובדים בחינם עבור הלקוחות שלהם. לגבי הנקודה השנייה, הרי שאנחנו נחפש עורך דין שמתמחה בייצוג חשודים בעבירות בהן אנחנו חשודים, ויכול לייצג אותנו ברמה הגבוהה ביותר. 

מעבר לכך, אנחנו נחפש עורך דין עם ניסיון, עורך דין שאנחנו יכולים לסמוך עליו ועל הצוות שלו שייצג אותנו, וכמובן עורך דין שיש לנו כימיה איתו, ואנחנו מרגישים בטוחים שהוא ייצג את האינטרס שלנו הכי טוב.

Seolinks