מחיקת נקודות מקנס

יש לא מעט מקרים בהם אנחנו עוברים על החוק, אך עם הזמן בתנאים מסוימים, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לפתוח דף חדש, אפשרות בה מה שהיה כבר איננו רשום בתיק שלנו וכך אנחנו יכולים להתחיל בדרך חדשה בחיים. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא בכל מה שקשור לעבירות תעבורה. יש מצבים בהם אנחנו מקבלים נקודות ואז ברמה מסוימת, במידה ולא מדובר על כמות גדולה, הרי שאנחנו יכולים למחוק אותן. זאת נוכל לעשות בעזרת עורך דין תעבורה שמתמחה בנושא וייצג אותנו מול המשטרה וכן בבית המשפט. 

צריך לציין, אנחנו יכולים לקבל נקודות אם ביצענו עבירות כאלה ואחרות שגוררות ניקוד. בשלבים מסוימים בהם אנחנו צוברים ניקוד כזה או אחר, הרי שאנחנו יכולים להיפטר מהם, בהנחה ולא עשינו עבירות בתקופת זמן מסוימת. מצד שני, אם צברנו כמות נקודות גדולה, הרי שנצטרך לעבור קורס רענון וייתכן אפילו שזה יגיע למצב של פסילת רישיון, אך שוב זה תלוי באופי צבירת הנקודות ובעבירות שאנחנו מבצעים. 

כיצד מוחקים נקודות

כאמור, אחרי תקופה מסוימת אנחנו יכולים למחוק נקודות שקיבלנו. צריך לומר, זה תלוי במספר הנקודות, הסיבה שבגללן צברנו אותן, וכן הדרך בה אנחנו פועלים בשביל להסיר אותן. 

אחת השיטות למחיקת הנקודות היא, אם אנחנו לא צברנו נקודות בתקופה של בין שנתיים לארבע שנים, תלוי בכמות הנקודות, הרי שהן יימחקו. זאת אחרי שעברנו קורס רענון נהיגה כמתחייב (במידה ומלכתחילה הוא צבר יותר מ-12 נקודות)

צריך להדגיש, שיש גם מצב הפוך, קרי, אם המשכנו לצבור נקודות, אז מן הסתם הנקודות הישנות לא ישללו, להיפך, ייתכן מאוד שזה יוביל לכדי מצב שנצטרך לעבור קורס רענון נוסף, מבחן מעשי ותיאורטי וכן ייתכן מאוד שאנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם שלילת רישיון. 

לסיום צריך להדגיש, מצב בו אנחנו מתמודדים עם נקודות הוא לא פשוט, זה לא מצב סטנדרטי, מצד שני, אנחנו תמיד יכולים, כאמור, לעשות כל מה שנדרש בשביל לשמור על נהיגה בטוחה וטובה, כך נוכל למחוק את כל הנקודות שרשומות לנו.

Seolinks