פוליש לרצפה

אם הרצפות שלכם ראו ימים טובים יותר, החלטתם להחליף את הרצפות, חכו רגע. חשבו כמה יעלה לכם להחליף רצפות, הלכלוך, האבק ואי הנוחות בבית. אם תוכלו לחדש את הרצפות באמצעות פעולה של חברה מקצועית המתמחה עם פוליש לרצפה, לא תאמינו כיצד המראה של הרצפות ישתנה והן תיראנה ממש כמו רצפות חדשות. יש לציין כי קיימים סוגים שונים של פוליש והברקה ויש להתאים את ההברקה וחומר הפוליש על פי סוג הרצפות. ו הסיבה שיש לפנות לחבה המתמחה רק בהברקת כל סוגי הרצפות.

 

יש לדעת, כי פוליש לרצפה, הוא שם כולל לעולת ניקוי והברקה לרצפות הבית, המשרד או העסק. למשל הברקה ופוליש לשיש, יהי שונה מהברקת רצפות העשויות מקרמיקה, מאבן וכדומה. את פעולת הפוליש וההברקה, יש לבצע אחת לשנה או אחת לשלוש שנים, תלוי למצב הרצפות וכן, לסגן.

סוגי הפוליש הקיימים בשוק וההבדל ביניהםפוליש לרצפה

ניתן למצוא כמה סוגי פוליש המיועדים להברקה וחידוש הרצפות. משל פוליש ווקס מתבצע באמצעות מכונה שמחובר אליה סקוטש ברייט. יש למרוח את הרצפות בשעווה מיוחדת שעוברת התכה. השעווה מעניקה לרצפות מראה יוקרתי ומבריק. פוליש קריסטלי, נעשה באמצעו חימום הרצפות ושימוש במכונת פוליש שמחובר לה צמר פלדה בתחתית. את החומר מחדירים לשכבה העליונה של הרצפות באמצעות קרצוף. יש לציין כי פוליש ווקס מחליק ואילו פוליש קריסטלי אינו גורם להחלקה ולכן הוא הסוג המבוקש יותר.  למשל בבתים שיש בהם ילדים קטנים, מומלץ על פוליש אקרילי.

פוליש – שומר על הרצפה משחיקה ובלאי

כשם שאנו מתחזקים כל דב בבית, כך אנו נעשה בכול על מנת שהרצפות שלנו יישמרו טוב. למשל, פוליש אקרילי שומר על הרצפות מפני בלאי ושחיקה. את הפוליש האקרילי מבצעים לאחר קרצוף הרצפות ע"י מכונה. יש למרוח שכבת איטום שתתקשה, כאשר שכבה זו, מגנה על הרצפות מפני כתמים ושריטות. המראה של פוליש לרצפה מהסוג האקרילי, מקנה אף הוא מראה מבריק. יש לפנות לחברה מוכרת העוסקת בהברקה ופוליש שנים רבות, כאת שיש עליה המלצות רבות, אחריות על ביצוע העבודה ומחירים סבירים.

Seolinks