כיצד הלשכה למינהל אמריקאי יכולה לעזור לכם?

כל מה שקשור לחוק האמריקאי בנושא של תשלומי מיסים שונה לעומת החוק הישראלי. כלומר, החוק האמריקאי קובע שזה לא באמת משנה איפה אתם גרים שכן אם יש לכם אזרחות אמריקאית או תושבות קבע, יהיה עליכם להגיש דוח מס אמריקאי. זה נכון אפילו אם מדובר על אדם שיש לו אזרחות אמריקאית אך חי בישראל ומרוויח בישראל, שכן שיטת המיסוי באמריקה שונה. השיטה היא פרסונלית ולא טריטוריאלית, מה שאומר שכדאי לכם לפנות עוד היום אל הלשכה למינהל אמריקאי בכתובת https://www.americandocs.co.il/. העניין הוא שלהתמודד לבד מול רשויות המיסים האמריקאיות זה מסוג אותם הדברים שלא קל להתמודד איתם ולכן עדיף לכם לפנות אל חברה מקצועית שתעזור לכם.

הלשכה למינהל אמריקאי

הימנעות מעונש

מעבר לכך שאתם צריכים לדווח את ההכנסות שלכם, חשוב להבין שעליכם, בתור אזרחים אמריקאים, לדווח גם על החשבונות הפיננסים שיש לכם, בין אם מדובר על חשבון הבנק, על הפנסיה או על גמולים שונים שיש לכם. יתרה מכך, אם לא תדווחו בצורה מסודרת וכפי שקובע החוק, אתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציה מאוד לא נעימה ובעיקר, אתם עלולים לספוג עונשים. לכן הלשכה למינהל אמריקאי זה מקום שכדאי להתקשר אליו ויפה שעה אחת קודם, כי למה תעשו את כל הדברים האלה לבד? אנשי המקצוע יכולים לעזור לכם להימנע מטעויות ומלא מעט קנסות בעתיד ולכן עדיף שתפנו אליהם עוד היום.

כתובת טובה לבירורים

הסיבה הנוספת שבגללה כדאי לפנות אל הלשכה למינהל אמריקאי, היא ששם תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות שלכם בנושא. זה לא משנה אם אתם רוצים מידע אודות נושא המיסים או שאתם זקוקים לכל סיוע אחר כי בכל מקרה בלשכה זו תקבלו מענה. החוק האמריקאי בהרבה מאוד מובנים נוקשה, צריך להכיר אותו ולא כדאי לעבור עליו רק כי לא הייתם מודעים לו. לכן, אם כדי להימנע מטעויות כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון ללשכה של המינהל האמריקאי, אין ספק זה כדאי. תוכלו גם לקבל המלצות חמות מאנשים שכבר פנו לקבל וקיבלו מידע וסיוע, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם במידה ויש לכם צורך בכך?

Seolinks