קירור הרכב באמצעות השחרת חלונות

אם בעבר כל התחום של השחרת חלונות הרכב, היה נהוג בעיקר אצל אנשי עסקים חשובים או שרים בממשלה, הרי שהיום מדובר על טרנד שיכול להתאים לרוב הציבור הישראלי. כל מי שחי בארץ, יודע שחודשי הקיץ נחשבים לחודשים הקשים ביותר בשנה, מדובר על שמש קופחת, טמפרטורות גבוהות ותחושה תמידית של חום ואי נוחות. אחת הדרכים הפשוטות והמשתלמות ביותר להילחם בתופעה, היא באמצעות הכהיית חלונות הרכב. חלונות כהים יכולים להגן על כל מי שנמצא ברכב מפני קרני השמש האכזריות, ובכך גם להגן על העור מפני כוויה וגם לאפשר טמפרטורה נעימה יותר בסלון הרכב. ניתן היום לבחור מתוך מגוון רחב של שיטות שונות המאפשרות להשחיר את חלונות הרכב, ולאפשר לנוסעים בו חווית נסיעה נעימה ורגועה יותר. ניתן לבחור את הגוון הרצוי לכם, על מנת להשחיר את החלונות בדיוק לפי מה שנראה לכם לנכון.

השחרת חלונות

קירור הרכב באמצעות השחרת חלונות – הדרך האולטימטיבית לחסוך בדלק

כאמור, ניתן היום לבחור מתוך מבחר שיטות שונות, אשר מאפשרות להשחיר את חלונות הרכב. לא חשוב מהי השיטה שתבחרו לעבוד עמה, בכל מקרה מדובר על שדרוג משמעותי לחוויית הנסיעה בחודשי הקיץ החמים. לפי החוק בארץ, אסור להכהות את השמשה הקדמית, אך ניתן בהחלט להכהות את החלונות האחוריים ובכך לאפשר לנוסעים ליהנות מטמפרטורה נעימה יותר והגנה מפני קרני השמש. הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר על ילדים או אנשים הרגישים במיוחד לקרני השמש, היות והשחרת החלונות מאפשרת למעשה לסנן את קרני הuv, ובכך להגן על העור של הנוסעים. מעבר לכך, סינון קרני השמש מאפשר לשמור על טמפרטורה נמוכה יותר, דבר המאפשר להפעיל את המזגן על רמה נמוכה יותר. כלומר, אין צורך שהמזגן יעבוד בעוצמה מלאה, דבר שחוסך לא מעט דלק לבעלי הרכב.

לסיכום, קירור הרכב באמצעות השחרת חלונות, נחשב לשיטה היעילה והמשתלמת ביותר. בצורה כזו, ניתן להפחית באופן משמעותי את רמת החום השורר בסלון הרכב, להפעיל פחות את המזגן ובכך לחסוך בדלק. כמו כן, החלונות הכהים שומרים גם על ריפוד הרכב, לוח השעונים והציפוי של הדלתות.

מידע נוסף תוכלו למצוא בקישור זה.

Seolinks