כיצד לבחור מלונות בוטיק בישראל

בעשור הראשון של שנות האלפים, החלו להופיע בישראל סוגי מלונות חדשים, מלונות בוטיק. אחרי שהכרנו כבר מלונות רשת ומלונות רגילים, וכן דירות נופש, צימרים וכדומה, החלו להופיע במקומות שונים בארץ, בעיקר בערים הגדולות כמו תל אביב וירושלים, מלונות ברמה אחרת, מלונות שבעליהם ביקשו להציג אותם בצורה שונה לגמרי.

הרעיון של מלונות בוטיק הוא מאוד פשוט, מדובר על מבנה עם מספר מאוד נמוך של חדרים, אשר מציע לכל מי ששוכר חדר במקום, הן שירות מיוחד ואקסקלוסיבי שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר, שירות אישי מאוד, וכן חדרים בעיצוב מיוחד שמכילים את כל הריהוט הנדרש, כולל מוצרי חשמל ייחודים ועוד.

מלונות בוטיק בישראל

ייחוד נוסף של אותם מלונות בוטיק הוא, הם לא ממוקמים בהכרח באזורים בהם יש הרבה מלונות. אנחנו יכולים למצוא אותם במרכזי עסקים, ובאזורים בהם יש יותר עניין מסחרי ולא בהכרח עניין תיירותי. הדוגמא הבולטת לכך היא תל אביב, שם אפשר למצוא מלונות בוטיק ברמת החייל, רוטשילד, שינקין ואזורים דומים. כלומר אזורים שיש בהם עניין עסקי, מסחרי, ולא דווקא מדובר במקומות תיירותיים.

כיצד בוחרים מלון בוטיק? יש לכך כמה כללים, הכל שאלה כמובן מה מחפשים והיכן, אך בעיקרון אנחנו יכולים למצוא כמה כללים, פרמטרים שיכולים לעזור לנו בתהליך הבחירה.

ראשית, אנחנו נבחר מלון שנמצא באזור נוח, אזור נגיש, אזור שיש בו מה לעשות. סביר להניח, אם אנחנו אנשי עסקים ייתכן ונעדיף את רמת החייל בתל אביב, אם אנחנו בני זוג שרוצים לבלות קצת בעיר הגדולה ולעשות את זה בסטייל, אז אנחנו נעדיף מלון בוטיק ברוטשילד או באזור קרוב.

שנית, אנחנו נבחר מלון בוטיק שמציע לנו מגוון שירותים, בין אם זה ג'קוזי, סאונה, בריכה, ארוחת בוקר, וכמובן חדר עם כל מה שאנחנו צריכים בשביל ליהנות מהחופשה שלנו. אנחנו לא נתפשר על פחות מזה.

שלישית, אנחנו נעדיף לבחור חדר במלון בוטיק שהוא מעוצב יפה, מציע לנו דברים שבתי מלון רגילים לא מציעים ומן הסתם, אנחנו נרצה לשכור חדר במקום בו אין הרבה אורחים, זה בהחלט בוטיק.

עוד מידע תוכלו למצוא בקישור זה.

 

Seolinks