מצברים לרכב

גם כאשר אנו מעוניינים לרכוש מצברים לרכב, יש לדעת כי קיים מגוון גדול של מצברים. ישנם כאלה שהם מותגים וישנם כאלה שהם זולים יותר. לרוב, כאשר אנו רוכשים מבר שהוא ממותג ידוע, מן הסתם נשלם עליו יותר, אבל לפחות נוכל להיות בטוחים כי זו השקעה לטווח הארוך. מותגים הם אלה שקשורים עם איכות המוצר ולכן בכעת רכישת מוצר איכותי לרכב בחירה של מצבר ממותג, תהיה הבחירה הנכונה ביותר, היות ומצבר שהוא מותג, תהיה לכם עליו אחריות למשך שנה. יש לרכוש מצבר לרכב, כאשר הוא יתאים לתנאי מזג האוויר בארץ היות ובחירה במצבר שלא יהיה מתאים לנתוני מזג האוויר של הארץ יינזק די מהר.

מצבר חדש או מצבר יד שנייה?

ישנם כאלה שבוחרים לבחור את הזול כגון מצברים מיד שנייה, אך יש תמיד לזכור, כי מצברים אלה ישרתו את הנהגים לטווח הקצר ולא לטווח הארוך. על מנת ליהנות מרכב ללא תקלות, יש לרכוש מצבר חדש שיש עליו אחריות לשנה, מה שיבטיח לכם נסיעה ללא תקלות מרגיזות. המחיר של מצבר חדש, יכלול אחריות ושימו לב, לא להניע את הרכב לאחר התקנת המצבר החדש מבלי שיש לכם ביד את האחריות. ישנו טווח רחב של מחירים וכמובן שהמחיר ישתנה על פי סוג וגודל המצבר. בואנו לרכוש מצבר איכותי, יש לשים לב לכמה פרמטרים, על מנת שהבחירה שלנו תהיה נכונה.
מצברים לרכב

הקדימו תרופה למכה ורכשו מצבר בזמן

על כל מצבר שתרכשו יהיה כתוב התאריך שהורכב ונרכש ותאריך התפוגה שלו. אם עבר זמן רב מאז שרכשתם את המצבר, שימו לב בגב המצבר באריזה תאריך התפוגה שלו תחול. דבר זה ימנע מכם להיתקע עם הרכב שהוא כבר לא יניע. בנוסף, מצברים בדרום  זקוקים לתחזוקה ומומלץ לבדוק את תקינותם כאשר אתם מתקנים חלק הקשור לחשמל, או פשוט לעבור בדיקה  אצל חשמלאי הרכב שלכם, כך שתקנה לכם שקט שהמצבר שלכם עדיין תקין. אם תקפידו על כל העצות הללו, תיהנו מרכב תקין ומצבר אמין וחזק שלא יגרום לכם לתקלות. אם היה לכם מצבר חזק ואמין ממותג מסוים, כדאי כי תבקשו את אותו סוג מצבר.

Seolinks