מאוורר תקרה

מאוורר תקרה הוא פריט שימושי מאד התופס תאוצה רבה בשנים האחרונות. בתחילת הדרך היו מאווררים סטנדרטיים גדולים ומגושמים ועם הזמן החלו לייצר מאווררים עדינים ויפים יותר שניתן לווסתם לרמות שונות של עוצמה כדי ליהנות מהתוצאה על פי צורך.

מאוורר תקרה מתאים לחדרים השונים בבית ובמשרדים שעקב האקלים הישראלי חשוב לקרר את האוויר בהם, במיוחד בימים חמים או מעל נקודה מסוימת. המאוורר יעיל במיוחד מעל מיטות בחדרי שינה או מעל לשולחן העבודה. במקרים רבים אין צורך בהפעלת מזגן עבור כל חלל החדר ודי במשב רוח קל כדי ליצור אווירה נעימה ולכן המאוורר הוא הפתרון האידיאלי.

קיימים כמה כללים בסיסיים שעל פיהם בוחרים את המאוורר הנכון לכל אחד מהמיקומים הרצויים.

מאוורר תקרה

היצע נרחב של מאווררי תקרה

באולם התצוגה שלנו תוכלו להתרשם משפע של מאווררי תקרה, בגדלים שונים, בגוונים רבים ובעיצובים מפתיעים שיתאימו לחללים השונים בבתים ובעסקים.

עלויות של מאווררי תקרה

טווח המחירים של מאווררי התקרה הוא רחב יותר. מכיוון שזה פריט שלא רוכשים לעתים תכופות מומלץ להשקיע במוצר איכותי שישרת אתכם לאורך שנים רבות.

התאמה לגודל החדר

כדי להשיג את האפקט הנכון חייבים למדוד את גודלו של החדר או החלל כך שמשבי רוח יהיו מתאימים ולא יהיו מועטים או רבים מדי. מאוורר שגודלו בין 42 – 48 אינץ' מתאים לחדר שגודלו עד 13 מ"ר. לחדרים שגודלם בין 13 – 30 מ"ר רצוי להתקין מאוורר בגודל של כ – 50 אינץ' ולחדרים גדולים יותר, מאוורר בגודל כ – 60 אינץ' .

מיקום התקנת המאוורר

המיקום האופטימלי להתקנת מאוורר תקרה בחדר בעל ממדים סטנדרטיים הוא בגובה של 2.5 מטר מהרצפה, כך תיהנו מהאפקטיביות שלו. אם התקרה היא בגובה ייחודי, רצוי להנמיך את התקרה ורק לאחר מכן להתקין את המאוורר כיוון שאם הוא יותקן בגובה של 3 מטר ומעלה, לא יחושו הדיירים בפעילותו של המאוורר כלל, וכך זו עבודה מיותרת. .

שיטות ההפעלה של מאווררי התקרה

חוט הפעלה המחובר למאוורר ויורד כלפי מטה לנוחות המשתמשים או מתג, הם המפעילים ומפסיקים את פעולתו של המאוורר, קיימים גם מאוורים חדשניים המופעלים באמצעות שלט רחוק.

תקופת האחריות על מאווררי תקרה

עבור מאווררי תקרה SWING-FANS, STAR הנמכרים אצלנו, תוכלו לקבל אחריות יצרן וחברה מנוסה המעניקה שירות על פי צורך וכך ליהנות מהמאווררים האיכותיים לאורך זמן.

Seolinks