ניהול דירות – מזה אומר?

בשנים האחרונות, הרבה בעלי דירות, מבינים כי יש צורך בניהול נכון של נכסיהם. אנשים אלה יעדיפו שקט מוחלט ,ללא פחד שחלילה הדירה שלהם תינזק או שהשכירות לא תשולם בזמן. חברת ניהול דירות תסייע בידכם לפתור בעיות רבות ואי וודאות. יש לוודא, כי החברה מספקת שירות יעיל, איכותי ומקצועי. החברה תעשה הכול על מנת שהדיירים בנכס ייהנו משלווה ומענה מהיר לכל תקלה בנכס. כאשר הנכס מטופל בידיים טובות, בעלי הנכסים חשים כי עול הוסר מכתפיהם.

ניהול דירות

 

לרוב, חברות ניהול דירות, עובדות עם בעלי מקצוע שונים וקבועים, כך שניתן למצוא מענה נכון לכל תקלה. ישנם אנשים שמקבלים כמה דירות בירושה ואין להם זמן לרוץ אחר דיירים לגבייה, במידה וישנה בעיה בתשלום, או שאם ישנה תקלה ויש למצוא בעל מקצוע מתאים שלא יפריז במחיר, הם יצטרכו להתרוצץ. היום, זוהי הדרך המקובלת ביותר לפתור את נושא התחזוקה והניהול של דירות.

 

היתרונות הרבים בניהול דירות

 

חברות ניהול דירות, מאתרים עבור בעלי הדירות שוכרים מתאימים ללא תשלום של עמלת תיווך, הם בודקים היטב את השוכרים ודורשים ערבויות מתאימות. כאשר לשוכרים יש תלונות בשל מצבי קלקול שונים בנכס, הם ימצאו אנשי מקצוע מתאימים ובמהירות. המחירים של בעלי מקצוע או שיפוצניקים יהיו מוזלים, מכיוון שהחברה המנהלת את נושא הדירות, יודעת לבחור בחברות מקצועיות וזולות כגון חברת שיפוצים או בעלי מקצוע מיומנים שאינם גובים מחירים גבוהים.

 

גבייה מסודרת  של שכר הדירה וטיפול משפטי צמוד 

 

גם בשל הגבייה שתהיה מסודרת, משתלם לשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקה. ראשית החברה עובדת עם עורכי דין שמטפלים בבעיות שונות כגון שוכר שאינו משלם בזמן, הנהלת חשבונות ודו"ח שנתי מסודר לרואה החשבון, דיווח לרשויות השונות, כגון חברת החשמל, תאגיד המים ועוד. מעקב אחר תשלומים שוטפים של הדירה. עריכת חוזה שכירות ללא תשלום שכ"ט עו"ד ועוד. העמלה הנגבית מניהול הנכסים, תהיה מהשכירות החודשית של הנכס. גם שוכרים רואים בנכס שמנוהל באופן מסודר כדאיות לשכור אותו כאשר לכל בעיה יהיה פתרון מקצועי, מהיר ויעיל.

Seolinks