4 טיפים לעיצוב נכון של חדר האוכל

 

פינת האוכל שלנו נחשבת לאחד המקומות החשובים ביותר בבית וזאת משום שבחלל זה אנו נפגשים, אוכלים אוכל טוב, מדברים עם המשפחה, מארחים חברים ואף סועדים את ליבנו עם ארוחות נפלאות שהכנו עבורנו או עבור בני הזוג.

בשל החשיבות של אזור זה ברחבי הבית, כמו גם של המשרד הארגון או של העסק, חשוב שתשימו דגש על בחירה נכונה של ריהוט לבית כמו גם על עיצוב טוב ונכון של המקום, ובכך תוכו להינות מאיכות חיים טובה יותר גם בבית וגם בזמן העבודה ובהפסקות האוכל שאתם מבצעים.

פינת אוכל

 אבל כיצד מעצבים פינת אוכל? הנה 4 טיפים חשובים:

התאמת ריהוט למידות – התאמת ריהוט פינת אוכל הינה משימה חשובה ביותר שיש לבצע תוך לקיחת המידות הנכונות המתאימות מאזור ההאכלה. שימו לב כי אתם מבצעים מדידה מדויקת של האורך והרוחב של החלל, תוך שאתם מוודאים כי סביב השולחנות והכיסאות שאתם בוחרים יהיה מספיק מקום להתנהל ולנוע.

שימת דגש על העיצוב – חשוב לבחור פינת אוכל תוך שימת דגש על בחירת השולחנות וכסאות שיתכתבו בצורה נכונה עם שאר עיצוב החלל. כיום ישנם שלל סוגי ריהוט פינת אוכל החל מכזה שעשוי עץ מלא, זכוכית, אלומיניום שיש ועוד, כאשר כל חומר וכל עיצוב מתאים לסגנון אחר והופך אותו למושלם.

שימוש בחפצים משלימים  – בעת עיצוב פינת האוכל מומלץ להוסיף מוטיבים וחפצים משלימים כגון: מפה צבעונית, אגרטל לפרחים או שימוש בעציץ פורח, קערות צבעוניות גדולות, נרות ושלל אלמנטים שתורמים מאד לעיצוב.

שימוש בתאורה נכונה – אחד האלמנטים המשלימים לפינות אוכל היא תאורה נכונה, כאשר תאורה מעט מעומעמת תאפשר אווירה כיפית באזור האכילה. כיום אפשר לבחור שלל סוגי תאורה המתאימים לעיצוב פינת אוכל תוך בחירה בין סגנונות שונים החל מתאורה מודרנית עד לתאורה קלאסית, כפרית וכזאת המתאפיינת בשנדליריים כבדים ממש כמו בפינות האוכל העתיקות והמפוארות של המאה ה 16.

עשו את כל אלה ותוכלו לבצע התאמה מושלמת של פינת האוכל לעיצוב החלל ולצרכים שלכם.

Seolinks