מאוורר תקרה מעוצב

 

אם הקיץ בפתח ואתם מרגישים את החום, תוכלו להבין כי כולם סובלים מהחום והדרך הטובה ביותר לקרר את החללים השונים בבית אם חדר השינה או הסלון, היא באמצעות רכישת מאוורר תקרה מעוצב. ראשית, תחסכו בהוצאות החשמל על המזגן, על התיקון,  ביטוחים שונים ועוד וכן, אם אתם מפעילים מזגן בשעות החמות ביותר של היום, תוכלו לגרום לבית להיות קר יותר, יחד עם פעולת המאוורר שתסייע לפזר את האוויר הקר בבית בשעות החמות ביותר של היום.

 

ראשית,יש להתאים את מאוורר תקרה מעוצב, לגובה התקרה והכוונה היא לא לרכוש מאוורר שיהיה קטן מדי או גדול מדי. מה שיקבע את האיכות של המאוורר הינו המדחס ולא כנפי המאוורר. אין זה משנה כמה כנפיים יש למאוורר התקרה, מאוורר בעל 3 כנפיים יהיה בהחלט מספיק ויעשה את העבודה כראוי.

 ceiling fan

מאוורר תקרה מעוצב עם שלט

 

ניתן לרכוש מאוורר תקרה מעוצב אם לסלון או אם לחדר השינה. ניתן לשלוט טוב יותר במהירות, ניתן לשלוט עליו באמצעות שלט רחוק, אם החלטתם להדליק אותו מהספה בסלון או מהמיטה בחדר השינה. יש לוודא כי מאוורר התקרה, יוכל לשנות זווית, בכדי לפצל את הרוח מהמזגן, אם מדובר על יום חם במיוחד והחלטתם להפעיל גם את המזגן וגם את מאוורר התקרה.

 

תוכלו לכוון את מאוורר התקרה לזמן מסוים, כך שיוכל להפסיק בשעה שהיא שעת לילה מאוחרת, כאשר החדר מספיק קר. בדרך זו תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל גם כאשר זה נוגע למאוורר .

 

סובלים מקרדית האבק? רכשו מאוורר שמשחרר יונים שליליים

 

ישנם אנשים רבים שסובלים מקרדית האבק  כאשר הם מפתחים רגישות בדרכי הנשימה, הפתרון היעיל והמפתיע הוא ברכישת מאוורר תקרה מעוצב אשר משחרר יונים שליליים לאוויר, מה שמחסל מיד את קרדית האבק. היתרונות במאוורר התקרה הם רבים ולכן הוא הפך להיות נפוץ יותר בבתים של משפחות רבות. המחיר שלו הוא סביר, הוא חוסך באנרגיה ואתם תוכלו ליהנות ממאוורר שיש בו את כל היתרונות. כדאי להתעניין לגבי המאוורר שאתם מעוניינים בו, אם למשל המותגים השונים וחנויות שמשווקות מאווררים מעוצבים עם שלט רחוק ומסייעים במיגורה של קרדית האבק.

 

 

 

 

 

Seolinks