טבעות אירוסין שאי אפשר לסרב להן

אם החלטתם להתחיל בחיפוש אחר הטבעת האירוסין המושלמת – חשוב שתדעו כי בעולם טבעות האירוסין ישנם אינספור עיצובים, סוגי יהלומים, גדלים, גוונים של יהלומים, אבנים שונות, חיתוכים באיכותיות שונות ושלל אלמנטים שצריך לשים עליהם את הדגש בבחירת טבעת מסוג זה.

עם זאת ישנם כמה אלמנטים שצריך לזכור בבחירת טבעת שיעשה לכם קצת סדר בבלגן כמו: איכות היהלומים שנמדדת על פי צורת חיתוך, צלילות ובהירות היהלום, משקל היהלום וצבעו, תוך שטבעות אירוסין עליהן להיות עשויות זהב מסוגים שונים כמו זהב לבן, צהוב, אדום ועוד, כאשר בכל הנוגע לעיצוב: יש להתחשב בטעמה של בת הזוג.

טבעות אירוסין

אז אילו טבעות אירוסין אפשר למצוא במגוון רחב של עיצובים?

טבעות סוליטר – טבעות קלאסיות שנחשבות הפופולאריות ביותר בין טבעות האירוסין והן כאלה שמשובצות יהלום אחד בודד במרכזן.

טבעות טווייסט – טבעות בעלות טוויסט לאורכן עם סוג של פיתול בטבעת עצמה. טבעות המשובצות מספר יהלומים קטנים ונוצצים.

טבעות עם יהלומי צד – טבעות עשירות במראה שלהן המשובצות בטבעת סוליטר במרכז שמיצי הטבעות ישנם שלל יהלומים קטנים ונוצצים.

טבעות היילו – טבעת נוצצת במיוחד במראה עתיק ועשיר. הטבעת משובצת כולה במספר רב של יהלומים קטנים, תוך קיבוץ כמה יהלומים גדולים יותר במרכז – מה שמקנה מראה עשיר ונוצץ.

טבעות וינטג' – טבעות במראה עתיק ומיושן אך הן מיוחדות למראה. הטבעות נושאות יהלומים בצבעים עמומים, כמו גם בצבעי טבעת בזהב אדום. המראה שנוצר הינו גותי, עתיק ומלכותי.

טבעות חצי נישואין – טבעות שמשלבות בין נישואין לאירוסין שכן הטבעת אינה "מנקרת עיניים", אלא נראית פשוטה יחסית אך היא לא פשוטה בכלל וזאת משום שהוא משובצת שלל יהלומים קטנים ונוצצים על חציה העליון.

היכן אפשר למצוא את הטבעות?

תמונות של טבעות אירוסין יוקרתיות ומעוצבות בשלל עיצובים מעניינים ניתן למצוא באתרים ייעודים למכירת טבעות נישואין ואירוסין. בכך אפשר ליהנות משלל אפשרויות ודוגמאות של טבעות אותן תעניקו לאחת והיחידה.

Seolinks