קיטוריות בייתיות: ניקיון מקצועי לבתים עם ילדים ותינוקות

קיטוריות בייתיות הפכו לאחד המוצרים הפופולאריים ביותר בקרב משפחות עם ילדים קטנים ותינוקות. לא מעט תינוקות וילדים רגישים לחומרי ניקוי וחומרי חיטוי כימיקליים, דבר שמקשה על ההורים לנקות ולהבריק את הבית. קיטורית מהווה את הפתרון המושלם לבעיה, היות והיא מאפשרת ניקוי יסודי ועוצמתי של כל הבית, ללא שימוש בחומרים כימיים. הקיטורית משחררת קיטור, אשר מכוון לכל הפינות והמשטחים בבית, ודואג להשמיד את החיידקים השונים. מדובר על מכשיר שמגיע בתקציב נוח לכל כיס, כך שכל אחד יכול ליהנות מבית נקי ונטול חומרים כימיקליים. השימוש בקיטורית הינו פשוט וקל, היא אינה דורשת הוראות הפעלה קשות ומסובכות והיא קלת משקל כך שכל אחד יכול להרים אותה ולהשתמש בה. מחקרים רבים שנעשו בנושא מראים את היעילות של ניקוי הבית באמצעות אדי מים חמים. הקיטור מחטא כל משטח, הוא הורג את החיידקים שמתחבאים שם, משמיד פטריות ומנקה את הבית מפני אלרגנים שונים.

קיטוריות בייתיות

אילו סוגים של קיטוריות בייתיות קיימות היום בשוק?

היום ניתן למצוא סוגים שונים של קיטוריות, כאשר מדובר למעשה על אותו העיקרון המאפשר לנקות את הבית באמצעות אדי קיטור. ההבדל בין המכשירים השונים נובע מהעוצמה שלהם ומההתמחות שלהם במשטחים מיוחדים. ברמת העיקרון, ניתן לנקות באמצעות הקיטורית כל אזור בבית, אשר עמיד לטמפרטורות גבוהות. כלומר, הקיטורית מהווה את הפתרון המושלם לצורך ניקוי השיש והכיור, ניקוי המרצפות בכל הבית, ניקוי חדרי אמבטיה ושירותים וכדומה. ניתן למצוא היום קיטוריות המיועדות במיוחד לניקוי שטיחים. בצורה כזו, ניתן יהיה ליהנות משטיחים נקיים תוך זמן קצר. הקיטורית אינה משאירה אחריה שטיחים רטובים ומטפטפי מים, אלא מסתפקת בשכבת לחות קלה. ניתן למצוא גם קיטוריות קומפקטיות בגודל כף היד, מדובר על מכשיר קל לנשיאה שיכול להגיע גם לפינות הקטנות ביותר.

לסיכום, קיטוריות בייתיות הפכו לאחד המוצרים הנפוצים ביותר בקרב משפחות צעירות. מדובר על דרך נפלאה לנקות ולחטא את הבית, תוך זמן קצר ובצורה הבריאה ביותר. מדובר על מכשיר חסכוני, המאפשר לבעליו לחסוך גם זמן וגם כסף בזמן ניקוי הבית. אין צורך לרכוש חומרי ניקיון יקרים, היות והקיטורית כבר תעשה את העבודה.

 

Seolinks