שיש אבן קיסר

שיש הוא חומר אשר משתמשים בו לא מעט בתהליך עיצוב בית. אחד החללים שבבית אשר נעזרים לא מעט בשיש בתהליך העיצוב שלו הוא המטבח. המטבח מהווה את הלב של הבית והשימוש בשיש עבור משטחי העבודה שמטבח, חייב להיות מדויק ברמה האידאלית לכל סוג של מטבח בהתאם ללא מעט פרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת. אחד מסוגי השיש הנפוצים ביותר כיום עבור מטבחים הוא שיש אבן קיסר.

שיש אבן קיסר

סוגי שיש עבור מטבחים

כאמור, השיש הוא חומר דומיננטי ומרכזי אשר משתמשים בו לא מעט בתהליך עיצוב ותכנון המטבח. כיום ניתן למצוא שיש מאבנים טבעיות כגון: אבן גרניט ושיש סינטטי יותר כגון: שיש איבן קיסר. גם לסוגי השיש העשויים מאבנים טבעיות וגם לסוגי השיש הסינטטיים, ישנם יתרונות וחסרונות. אם אתם מחפשים סוג שיש לא יקר במיוחד אשר מכיל בו לא מעט יתרונות כאשר משלבים אותו במשטחי העבודה שמטבח, הרי ששיש אבן קיסר הוא השיש המוצלח ביותר. בעוד ששיש מאבנים טבעיות הוא שיש מאוד חזק, לא פעם נוצרות בו נקבוביות שונות אשר דורשות איטום. שיש אבן קיסר שמהווה שיש סינטטי, איננו דורש את האיטום אשר דורשת האבן הטבעית, אך מעבר לכך, יש לו עוד המון יתרונות נוספים.

היתרונות בשיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר מהווה כיום את סוג השיש הנבחר ביותר עבור מטבחים, חדרי אמבטיה ועוד. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: מצד אחד, מחירו של שיש אבן קיסר הוא מחיר סטנדרטי ואטרקטיבי ומצד שני, הוא מכיל בו לא מעט יתרונות. כך למשל, מדובר בשיש עמיד וחזק. מעבר לעמידות ולחוזק של השיש, מכיוון שמדובר בשיש סינטטי הרי שניתן למצוא אותו במגוון עיצובים, סגנונות וכמובן צבעים. שיש אבן קיסר איננו מגיע רק במשטחים ישרים כמו שיש העשוי מאבן טבעית כמו שיש אבן גרניט, אלא הוא גמיש ובעל יכולת להתעצב בהתאם לאופן העיצוב הנדרש עבור כל מטבח. אין ספק ששיש אבן קיסר מעניק את התצורה הגבוהה ביותר לכל מטבח ביחס למחירו הזול. מעצבי מטבחים רבים ימליצו לכם כיום על שיש אבן קיסר עבור המטבח שלכם.

לעוד מידע אודות שיש אבן קיסר, לחצו כאן…

Seolinks