איכות חיים

כל אדם רוצה לחיות טוב ושחייו יהיו נעימים ומלווים בהנאות וחוויות. אדם שואף להשיג את זה במסגרת העבודה, בארוחות במסעדה טובה, מגורים נוחים ונעימים, בחיי חברה עשירים, בטיפוח עצמי, בחופשות ובתחביבים ועוד. כל המטרה באיכות חיים היא האיזון של העבודה והפנאי כל עוד הם באיזון איכות החיים נחשבת לטובה.

איכות חיים מתחילה בתפיסה. אם המחשבות וכל תפיסת החיים של האדם היא בריאה, חייו יהיו איכותיים ומהנים יותר. אם הוא מרבה להיות אופטימי, מבין ומבצע את המחויבות שלו,  ויודע להגיע לאיזון ולא לאבד את השלווה הנפשית, אזי הוא נמצא באיכות חיים גבוהה. להלן כמה טיפים לאיכות חיים:

שינון של אמרות חיוביות-  כל אמרה ומשפט חיובי שתאמר ותשנן ינבא את עצמו יש למילים ומחשבה הרבה כוח.

צמצמו את הרכוש- נסה לחיות בפשוטת ובצניעות, אין לאדם באמת צורך בהרבה רכוש.

תאכלו בריא- אוכל בריא הוא מתכון לנפש בריאה. לכן חשוב שבכל מקום שתאכלו, בבית או במסעדה שתבחרו את האוכל שהוא מזין ומכיל את כל הרכיבים הנחוצים לכם.

עשו כושר גופני- חשוב מאוד לשמור על פעילות גופנית לפחות 3 פעמים בשבוע. היא מעוררת וטובה לנפש לא פחות.

חייכו מלא- החיוך שלנו הוא כרטיס ביקור והוא מזמין אנשים. פעולת החיוך משחררת סרוטונין, שזה הורמון האושר, אין סיבה שלא תחוש אותו הרבה, חייך רצוף על הבוקר לפחות 7 דקות כך תתחיל את היום שלך בתחושה חיובית והוא ימשיך לאורך כל היום.

קח דברים בקלות- כל אחד עושה טעויות אבל השאלה איך לוקחים את זה ומה לומדים מזה. גם אם תעשה טעויות ותיכשל אתה רק יכול ללמוד מזה ולסלוח לעצמך. תהייה קל עם עצמך ועם אחרים.

מחשבה חיובית- היא מפתח האושר לחשוב חיובי ולא לתת למחשבות שליליות הרבה מקום במוחך.

צאו לשמש- השמש שולחת קרניים לגוף, ומלאה קרני אור ושמחה.

התנדבו- להתנדב מעניק הרבה כוח וסיפוק. גם אם אתה מרגיש לפעמים שאתה זקוק לעזרה. תמיד יש כאלה שזקוקים יותר וברגע שתעזור תראה את החיים בפרופורציות.

עשו מדיטציה- מומלץ מאוד לעשות מדיטציה של 20 דקות כל יום. להקשיב לרעשים מסביב ולהתרכז בנשימה. זה הרגל שישפיע פלאים על החיים שלך.

Seolinks