תאורה ברצפה- שקועי ריצפה מוגני מים

כאשר מדובר בתאורה לא פעם ישנו צורך בתאורה דקורטיבית ופונקציונאלית. בין אם מדובר בבתים פרטיים או גינות אשר דורשות תאורה ייחודית ומרשימה ובין אם מדובר באולמות אירועים, מתחמים המיועדים לבילויים שונים ועוד, כל אחד מהם דורש תאורה איכותית אשר תענה על הדרישות הדקורטיביות של המקום מחד ומאידך, על הדרישות העונות של איכות התאורה, החיסכון של התאורה והפונקציונאליות שלה. תאורה ברצפה היא סוג תאורה פופולארית מאוד בשנים האחרונות אשר רבים בוחרים בה

מהי תאורה ברצפה

תאורה ברצפה היא תאורה אשר בה גופי התאורה ממוקמים תחת הרצפות. גופי תאורה אלו אשר שקועים ברצפות, יוצרים תאורה מיוחדת בכל מקום שהם מצויים בו. תאורה זו מדגישה את האזור שבו מותקנים גופי התאורה הללו  בתוך הרצפות ומעניקה לו חזות ויזואלית מרשימה. ניתן לבחור גופי תאורה בגדלים שונים ובסגנונות שונים בהתאם לכל סוג של רצפות אשר הם עתידים להשתלב בהן. חשוב מאוד לבחור את גופי התאורה הטובים ביותר עבור תאורה ברצפה הן מבחינת הפונקציונאליות והיכולת שלהם להאיר בצורה הטובה ביותר והן מבחינת צריכת האנרגיה שלהן. תאורת רצפה אשר צריכת האנרגיה החשמלית שלה תהיה משמעותית, תיצור הוצאות חשמל גבוהות וכן, לא תהיה ידידותית לסביבה.

תאורה ברצפה

מי יכול לבחור תאורה לרצפה

תאורה לרצפה יכולה להיות דבר מרשים ביותר עבור אולמות אירועים, עבור מתחמי בילוי כגון: קניונים או בתי קולנוע ואף עבור גינות בבתים פרטיים. לא מעט אנשים בוחרים לשלב תאורת רצפה המבוססת על שקועי רצפה עמידים למים בגינת ביתם. תאורה זו מסייעת לגינה להיות מקום מרשים ומואר בצורה הטובה ביותר בשעות הרלוונטיות עבור תאורה. עמידותה של התאורה למים היא חשובה מאוד בכל מקום בו מותקנת תאורה זו. מכיוון שמדובר בתאורה המצויה ברצפה, מדובר בתאורה אשר חשופה למים הן כאשר שוטפים את המרצפות והן כאשר נשפך עליהן כל נוזל באשר הוא. לכן, חשוב מאוד שהתאורה תהיה עמידה בפני מים בכדי שהיא לא תינזק או תיפגם באופן כלשהו כאשר היא באה במגע איתם. תאורה שקועת רצפה היא תאורה מרשימה וייחודית אשר יוצרת מראה נפלא בכל מקום היא מצויה.

לעוד מידע על שקועי רצפה מוגני מים, לחצו כאן…

 

Seolinks