מתנות ממותגות – ההזדמנות שלכם להפתיע לקוחות ועובדים גם בחגים

טכנולוגיית הדפוס, ממשיכה להתפתח ולהפתיע אותנו יותר ואנו נתקלים בה המון פעמים ביום, אם בשלטים, בלוחיות הרישוי, על הספל שממנו אנו שותים קפה בכל בוקר ועוד. כאשר אנו מעוניינים ליצור מתנות ממותגות עם הלוגו של בית העסק שלנו יש להשתמש עם טכנולוגיה שתהיה מתאימה למוצר. ניתן למנות כמה סוגים של דפוס בכדי ליצור מתנות שתהיינה עם מיתוג של העסק והכוונה היא כמובן ללוגו שיחלחל כמה שיותר בתודעת האנשים שלהם אנו מחלקים את המתנות. ניתן להדפיס את הלוגו של בית העסק על משטח ישר כגון הדפסת משי שהיא מיועדת למטרה זו כמו מיתוג על תיקים, חולצות, קלסרים וכדומה.

 

כאשר תקופת החגים מתקרבת אלינו בצעדי ענק והכוונה היא אל חגי ראש השנה, ניתן יהיה להפתיע את העובדים עם שי לחג שיהיה ממותג וכן, להפתיע את הלקוחות עם מתנות ממותגות כגון בקבוק יין לחג עם שם הלוגו, לוחות שנה ממותגים,   מעמדי שולחן למשרד, עטים, יומני שנה ועוד.

 

הפתעה ללקוחות ולעובדים שתמיד יוקירו אתכםמתנה ממותגת

 

מי אינו אוהבת קצת תשומת לב, גם אם מדובר במתנות קטנות שהן שימושיות במיוחד? זו ההזדמנות שלכם להזכיר ללקוחות ולעובדים שלכם שאתם מוקירים אותם ולהעניק להם מתנות ממותגות שתמיד  תהיינה שימושיות ויתרה מכך, מתנות אלה יועילו גם לכם  בקידום המכירות. ככל שהמתנות ייראו עם שם העסק שלכם, כך תתחיל התעניינות רבה יותר ותוך זמן קצר גם המכירות שלכם תעלינה. ניתן למצוא מתנות אישיות יותר שתוכלו להדפיס עליהן את לוגו החברה כמו למשל מוצרי טיפוח לאישה שיהיו שימושיים או מתנות שמיועדות לגבר עם גאדג'טים לרכב, או כל גאדג'ט אחר שגברים במיוחד אוהבים.

מתנות ממותגות גם על פי עונות השנה

ניתן להיות מקוריים יותר ולהזמין מתנות ממותגות על פי עונת השנה, למשל בקיץ כובעים וחולצות, תיקי ים שימושיים מגבות חוף ובחורף, צעיפים, כובעים, כפפות, מטריות ועוד. אם יש לכם רעיון מסוים, תוכלו להתייעץ עם בעל החברה או בית הדפוס אשר מתמחה עם מוצרים של קידום מכירות ומתנות מיוחדות ששם הלוגו שלכם יתנוסס עליו כך שכולם יצאו מורווחים.

 

 

 

 

 

Seolinks