חיים בעולם דיגיטלי: סרטוני תדמית למוסדות השכלה

התחרות בשוק ההשכלה הגבוהה היא ללא ספק אחת הקשות ביותר שיש. כמות הסטודנטים בארץ היא מוגבלת וכל עוד מוסדות ההשכלה הגבוהה לא יפתחו לשווקים בחו"ל הרי שההיצע של הסטודנטים הוא מאוד מוגבל. על כן כל מוסד השכלה מנסה להתבלט אל מול המתחרים שלו ולמלא את תכניות הלימוד שלו בכמה שיותר סטודנטים. יש פה כמובן שאלה של כסף ותקציבים וככל שיש למוסד ההשכלה יותר סטודנטים כך התקציבים שלו הם יותר גבוהים אך זו לא רק שאלה של כסף. יש פה גם שאלה של יוקרה והרצון למשוך את הסטודנטים המוכשרים ביותר והטובים ביותר וזאת בכדי לפאר את שמו של מוסד הלימודים. על כן ישנה שאלה קבועה כיצד ניתן לבלוט אל מול מוסדות ההשכלה האחרים? ללא ספק אחד הפתרונות הטובים ביותר הוא להפיק סרטוני תדמית. סרטונים אלו יכולים להיות הפתרון הטוב ביותר לשיווק המוסד שלכם וכדאי לכם לשקול ברצינות לעשות בהם שימוש.

סרטוני תדמית למוסדות השכלה

הדגישו את הייחודיות של המוסד שלכם

אם אתם רוצים שהסרטון שלכם יהיה אפקטיבי אתם צריכים להדגיש את הייחודיות של המוסד שלכם. אתם חייבים להבין כי סרטוני תדמית צריכים לספר לציבור הסטודנטים מדוע כדאי להם ללמוד במוסד שלכם ועל כן הסרטון צריך לפרט את היתרונות של המוסד שלכם. ככל שהסרטון יבצע זאת כך אתם תגיעו אל קהל רחב יותר וכך אתם תצליחו ליצור שיח ציבורי רחב יותר על הסרטון שלכם. ברגע שזה יקרה הסרטון שלכם יופץ אל אלפים וזהו דבר בעל ערך אדיר. ספק אם יש עוד כלי אפקטיבי כמו סרטון תדמית וזאת כמובן אם הוא נערך כהלכה.

שלבו בין צחוק ורצינות בהפקת הסרט

כאשר אתם פונים אל חברת הפקה בשביל שתפיק סרטוני תדמית אתם חייבים לזכור כי הסרטון פונה אל קהל צעיר ולא אל פרופסורים נכבדים או דוקטורים מפולפלים. על כן הסרטון צריך לדבר בשפה של הדור הצעיר ולשלב בין צחוק ורצינות. סרטון מצחיק הוא כלי רב עוצמה שגורם לאנשים לצפות בו בתשומת לב אדירה ועל כן מדובר בכלי מצוין שיכולים לעשות בו שימוש רב. כמו כן כדאי לכם להבטיח כי הסרטון ידבר בשפה צעירה ורעננה וזאת בכדי שקהל הסטודנטים יתעניין בסרטון, יצפה בו באדיקות ויקלוט את המסרים שמועברים בו. בדרך זו הסרטון שלכם יגיע לתוצאות הרצויות ויביא אליכם סטודנטים רבים.

הקפידו שחברת ההפקה מלווה אתכם לכל אורך שלבי ההליך

הפקת סרטוני תדמית זו משימה מורכבת הדורשת מומחיות רבה ועליכם להבין כי ההפקה מבוססת על הליך מורכב ונרחב. כחלק מכך עליכם לוודא כי חברת ההפקה מלווה אתכם משלב יצירת הרעיון לסרט ועד לשלב ההפקה הסופית וכל אורך ההליך. אם החברה תגיע רק בסוף התהליך ותפיק את הרעיון שלכם הרי שהסרט שלכם יהיה הרבה פחות איכותי ואפקטיבי ואת זאת אתם צריכים לזכור. על כן הקפידו לבחור חברה השמה דגש על כל שלבי התהליך. זה יעיד על המקצועיות של החברה ועל כך שניתן לסמוך עליה שתפיק את הסרט הטוב ביותר באיכות הגבוהה ביותר שיש ללא פשרות.

Seolinks