ייצוג חברה בעסקת השקעה – מי עושה זאת?

עסקאות שכוללות בתוכן השקעות הן כאלה אשר מובילות ברוב בפעמים להצלחה, בעיקר כאשר משקיע או חברה גדולה מעוניינים לבצע השקעה ביוזמה שנראית להם ככדאית.

עם זאת בעסקאות כאלה חשוב לשים לב לכל פרט שכן בעסקות השקעה מעורבים בדרך כלל תקציבים גדולים וגם מוניטין חברה שחשוב לשים לב איליו ולשמור עליו בעת העסקה.

כיום ישנן שלל חברות הייטק, חברות הזנק ועוד אשר מחפשות משקיעים עבור המיזמים שלהם, ולכן אם אתם משקיעים או שאתם אפילו בעלי חברת הייטק שמעוניינת לבצע בעצמה השקעה, חשוב שתדעו כי ייצוג בעסקת השקעה הינו הכרחי.

ייצוג חברה בעסקת השקעה

אז מהו ייצוג כזה?

ייצוג בזמן עסקה השקעה נעשה על ידי משרדי עורכי דין אשר מתמחים בייצוג חברות ובדיני חברות. משרדי עורכי דין מסוג זה מתמחים בכל הנוגע לביצוע עסקאות בצורה טובה ובטוחה, תוך שהן מבצעות את עבור הלקוחות שלהם את כל הבדיקות הנחוצות למען בדיקת ההשקעה ובדיקת החברה והיזמים אשר מבקש את ההשקעה ממנכם.

ייצוג בעסקה מסוג ה כולל:

בדיקות  נאותות – בדיקות נאותות מבצעים משרדי עורכי דין והן כוללות: מחקר אודות החברה או היזם, מחקר פיננסי של החברה, של העובדים בה, של המצב המשפטי והכלכלי. עוד הם מבצעים בדיקת של תכנית עסקית, בדיקת בעלי מניות וכל מה שרלוונטי לעסקה.

בדיקת חוזים – משרדי עורכי דין המומחים בתחום מבצעים סקירה מקיפה של החוזים ובדיקה כי החוזה הוגן ומקנה לחברה את כל הזכויות וההגינות לפי החוק.

פתרון סכסוכים – עורכי דין המומחים בחברות ודיני חברות מבצעים פתרון סכסוכים וקונפליקטים בין חברות בנוגע לעסקאות שונות וזאת גם בבית המשפט וגם מחוצה לו.

ייצוג חברות הייטק – משרדי עורכי דין מומחים עוסקים גם בייצוג חברות הייטק בכל נושא ותחום החל מפתרון סכסוכים, ביצוע עסקאות, ייצוג מול בית המשפט בעבירות צווארון לבן, חתימה וליווי בעת עסקאות וחוזים ועוד.

כדי לבצע עסקה בצורה בטוחה ביותר, רבים נעזרים במשרדים של עורכי דין מומחים וזאת כדי ליהנות מעסקה כדאית וטובה.

Seolinks