חדרים להשכרה לפי שעה

שיטה חדשנית למציאת חדרים להשכרה לפי שעה היא שימוש בתוכנת IROOM . באמצעות תוכנה זו אפשר לאתר חדרים פנויים באזור בו אתם שוהים או במקום שאליו אתם מתכוונים לנסוע. אם לדוגמה אתם נוסעים לאשקלון, חפשו מראש מקומות זמינים ביום זה בעיר אשקלון או בישובים ובמושבים סביב העיר. התוכנה קלה מאד לשימוש ומאפשרת להזמין בדיסקרטיות רבה את החדר הרצוי ולהגיע אליו בשעה שנקבעה. גם דרך הטלפון הסלולרי אפשר להתחבר לאפליקציה, לראות שפע של אפשרויות ולהזמין את המקום הנראה לכם.

בכל הצעה רואים תמונות של החדר, גודל המרחב, יתרונות כמו ג'קוזי, גינה נעימה ונוף משגע. לאחר שבני הזוג בוחנים את כל המקומות הפוטנציאליים הם בוחרים את מיקום החדרים להשכרה הנראה להם, מתאמים זמן ועלויות ויוצאים לדרך. הכול מתנהל באופן מאד קליל ומהיר.

חדרים להשכרה לפי שעה

חדרים להשכרה ששימשו בעבר בעיקר זוגות אוהבים שחיפשו מקום סודי עבורם, משמשים אותם גם היום, אך עיקר המשתמשים הם קטגוריות אחרות של זוגות שנהנים מכמה שעות של יחד במיקומים הללו.

זוגות נשואים המחליטים לחגוג יום הולדת, יום נישואין או כל סיבה שמחה אחרת בחדרים להשכרה לפי שעה, מקבלים חדר מקושט בבלונים רבים ונרות צבעוניים הדולקים בכל פינה. כך הם קונים אי של שפיות באמצע החיים. עושים הפסקה בכל ההתנהלות הסיזיפית היום-יומית ולוקחים להם זמן רגוע ואינטימי שהוא רק שלהם. הג'קוזי המפנק מוסיף לאווירה הטובה ויוצר רוגע מושלם.

עם כוס יין משובח, השיחה האינטימית קולחת ביניהם והם סוף סוף יכולים לדבר ולאהוב ברצף ללא הפרעות של הילדים, שיחות טלפון שונות והודעות שאינן פוסקות. עכשיו הם רק אחד של השני ושכל העולם יחכה……

הזוגות הללו מגיעים מדי פעם לחדרים לפי שעה לשעות של רוגע גם ללא סיבה למסיבה אלא כשהם מרגישים שהם עייפים וזקוקים למנוחה אמתית ולקרבה אינטימית, הם מפנים להם כמה שעות מהעבודה ומהילדים ומגיעים לחדרים להשכרה וההנאה שלהם היא מושלמת.

גם זוגות הנמצאים בפרק ב' של חייהם אך עדיין לא חשפו את הקשר בפני הילדים, מבקשים לשמור על דיסקרטיות מרבית ולכן הם מגיעים לחדרים הללו לכמה שעות כדי ליצור קשרים אינטימיים, ליהנות מתחושת יחד, ולראות לאן מובילים היחסים הללו, אם יקדמו את המערכת הזוגית או לא.

חדרים להשכרה  לפי שעה אפשר למצוא במקומות רבים בישראל. כל חדר הוא בעל אופי שונה אך כל מנהלי החדרים דואגים שלבני הזוג יהיה זמן איכותי יחד ללא הפרעות. הם ממלאים אחר הבקשות השונות כמו יין טוב, ארוחה משובחת או כל בקשה אחרת שאפשר לבצע למענם .

רוב החדרים להשכרה לפי שעה פעילים במשך כל השבוע לפרקי זמן קצרים ובסופי שבוע לפרקי זמן ארוכים יותר, על פי נוחיותם של הזוגות ובהתאם לזמינות של כל אחד מהחדרים.

עוד מידע תוכלו למצוא בכניסה לקישור זה

Seolinks