טלוויזיה ברוסית

קהילה הולכת וגדלה בישראל מצריכה את ההתייחסות הראויה. התייחסות זו באה לידי ביטוי בתרבות המתאימה לאוכלוסייה, לסרטים המאפיינים את התרבות, למאכלים האהובים על השותפים לתרבות זו ועל האופנים הרבים בהם היא משפיעה על האוכלוסייה הישראלית. הקהילה הרוסית הינה בין הקהילות הגדולות והמפותחות בישראל, ולא בלי סיבה היא הולכת וצוברת יותר ויותר ערכים תרבותיים ונכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית.

אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר שנוצרו להעמקת התרבות הרוסית בישראל היא הטלוויזיה ברוסית. טלוויזיה ברוסית קיימת כבר כמה שנים אולם רק לאחרונה היא עלתה עם מערכת שלמה של תכניות ולא פחות מ-55 ערוצי תוכן שונים, כולם בשפה הרוסית ומיועדים לקהלי יעד שונים.

קרטינה tv היא הטלוויזיה ברוסית הפופולארית ביותר כיום. משנת 2010 ועד היום היא הלכה וצברה מגוון עצום של ערוצים הכוללים תכניות המיועדות למבוגרים, תכניות בידור, תכניות מקומיות ותכניות המדובבות משפות שונות לרוסית או כאלה הכוללות תרגום לרוסית.מעביר ערוץ

כיצד צופים בקרטינה TV?

הצפייה בטלוויזיה ברוסית מתאימה גם לסלולרי, לטאבלט ולמעשה לכל מכשיר חכם. באופן זה אתם יכולים לצפות גם מהמחשב וגם מהטלוויזיה וליהנות ממגוון עצום של אפשרויות בערוצים השונים, על פי הגילאים בבית, על פי תחומי העניין, על פי האתגרים האישיים והשעות הפנויות לצפייה בטלוויזיה על פי העדפות אישיות. למעשה, כל מקום שיש בו אינטרנט מאפשר צפייה בטלוויזיה ברוסית כך שגם בזמן ההמתנה לרופא או בדרך ללימודים או לעבודה, ניתן לצפות בתכנים מרתקים על פי ההעדפה האישית.

הפונקציה הייחודית של הטלוויזיה ברוסית מאפשרת צפייה בשלושה מכשירים בו זמנית, בערוצים שונים ובתכניות טלוויזיה שונות, על פי ההעדפה האישית ובלי להפריע לצופים האחרים. המעוניינים יכולים לחבר את הטלוויזיה לממיר ולקבל את השירותים באמצעות ממיר.

את הממיר אפשר לקבל בהזמנת מנוי למשך שנה מראש, כשהמזמינים באמצעות מבצעים שונים יכולים ליהנות מהנחה של 50% בשנה הראשונה. מגוון האפשרויות המוצעות בערוצים השונים של הטלוויזיה ברוסית הופכים את החוויה להרבה יותר מהנה כאשר כל מה שנדרש מכם לעשות הוא לבחור את האופציה הטובה ביותר ואת התכנית שאתם הכי אוהבים.

 

 

 

 

Seolinks