טונר למדפסת סמסונג

מדפסת לייזר מסוג סמסונג, הינה מדפסת משוכללת, אך יש לרכוש טונר למדפסת סמסונג או לפחות תואם טונר שיתאים לדגם ויהיה איכותי, מה שיחסוך לכם כסף רב. ישנם אנשים שמרוב שהטונר המקורי עבור מדפסת מסוג סמסונג הוא יקר, מעדיפים לרכוש מדפסת חדשה, אשר מגיעה כבר עם הטונר בתוכה. לגבי טונר מקורי, השאלה היא בהחלט לגיטימי, אך כאשר מדובר על טונר חליפי, שהוא תואם או ממוחזר המחירים יהיו בהרבה יותר זולים ומשתלמים.  הטונר למעשה משמש כאבקת דיו עבור המדפסת זוהי למעשה אבקת קרבון שמעורבת יחד עם פולימר. כאשר המדפסת לייזר מדפיסה, הלייזר חורט סימנים על הדף והאבקה עצמה מהטונר פשוט נדבקת לסימנים אלה.

מתי מחליפים טונר למדפסת הלייזר?

כשאר מופיעה הודעה מסוג:TONER LOW"", סימן שהטונר מסתיים גם איכות ההדפסה תרד בשלב זה שהטונר עומד להסתיים. לפני שהטונר ייגמר, ניתן לנער את טונר למדפסת סמסונג כמה פעמים וזה, לאחר שכבר הזמנתם טונר חדש למדפסת. אם במהלך החלפת הטונר, נכנסה לכם אבקה לאזור העיניים, יש לשטוף את העיניים במים מיד. אל תשלפו את הטונר אם אין לכם צורך להחליפו. אל תגעו בטונר באזור הפנימי של המדפסת, היות ואזור זה, ספוג באבקת טונר ויכול להידבק לעורכם.

מדוע קיימת עדיפות לטונר ממוחזר מאשר לטונר המקורי?

יש לציין כי קיימים שלושה סוגים של טונרים,כאשר הראשון הינו הטונר המקורי שמחירו יהיה היקר מכולם. אפשר לרכוש טונר שהוא בהרבה יותר זול. מדובר למעשה על טונר תואם השלישי הינו הטונר הממוחזר שמיוצר ממכל טונר קיים שעובר מילוי חדש באבקת טונר. כאשר עלות השימוש בטונר המקורי תהיה כ-20 אג' עבור דף, בטונר שהוא תואם, העלות תהיה חצי.

הדעות של מי שעוסק שנים בציוד משרדי או ציוד למחשבים או מדפסות הינן לרכוש טונר למדפסת סמסונג חלופי. כאשר הטונר ממוחזר, אריזתו הינה מקורית שיוצרה ע"י היצרן אך לא ע"י החברה המקורית. אם כבר חשבתם על חיסכון בשימוש של המיכל לפעם נוספת, החיסכון בעלויות הייצור ושאר ההליכים הכרוכים בייצור של מיכלי פלסטיק לטונר, העדיפות תהיה כמובן לטונר ממוחזר.

Seolinks