מוצרי מין

עד לפני שנים לא רבות, היה לנו מאוד קשה ולא נוח לקנות מוצרי מין. גם אם היינו רוצים וגם אם היינו צריכים, הרגשנו קצת לא נוח לבצע את הקנייה של מוצרים מסוג זה, בין היתר בגלל העובדה הפשוטה, שאם היינו צריכים לקנות מוצר כזה, הרי שהיינו נדרשים ללכת לחנות באופן פיזי ולקנות.

הדבר יצר אי נעימות, זה אילץ אותנו להגיע אל מקומות שלא תמיד היו נעימים להיות בהם, אזורים בשולי העיר לעיתים, היינו צריכים לחפש את המוצר בחנות ואז לעמוד מול המוכר ולקנות אותו, כשלעיתים סביבנו עמדו עוד אנשים. הרבה פעמים המבוכה שלנו היתה כל כך גלויה שלא היינו יכולים להסתיר אותה ולהתמודד איתה.

מוצרי מין

לשמחתנו היום יש לנו אפשרות לקנות מוצרי מין בצורה נוחה ופשוטה. כל מה שאנחנו צריכים זה להיכנס לאינטרנט, לחפש את המוצר שאנחנו רוצים ולבצע הזמנה שלו. אנחנו יכולים לבצע הזמנה דרך אתר ישראלי או אתר בינלאומי, אנחנו יכולים לברור בין סוגים ודגמים של מוצרים שונים ומן הסתם, אנחנו יכולים לקנות בסופו של דבר את המוצר שאנחנו רוצים על פי הדגם והתקציב שברשותנו.

לשמחתנו, אותם אתרים גם מבצעים עבורנו משלוח של המוצר עד הבית, מבלי שהשליח יודע כלל מה הוא מביא לנו. במילים אחרות, אנחנו יכולים להרגיש חופשיים ומשוחררים לקנות איזה מוצר שאנחנו רוצים מבלי שאיש ידע זאת.

לכאורה, יהיו שיטענו שיש כאן סתירה, הרי אנחנו קונים מוצרי מין אבל אנחנו מתביישים לקנות אותו בצורה פומבית בחנות פיזית. אך יש בעיה בטענה הזאת, הרי זכותנו לקנות כל מוצר שאנחנו רוצים ואנחנו לא חייבים לספק הסבר לאיש ואנחנו בטח לא חייבים לעשות את זה בצורה פומבית וגלויה. כל מה שאנחנו צריכים זה לקנות את המוצר איפה שמתאים לנו, מבלי להרגיש אי נוחות מצטברת.

לכן השימוש באינטרנט הוא מאוד נוח ופשוט עבורנו. זו הסיבה גם, שהמכירות של מוצרי מין עלו עם השנים, הביקוש עלה בזכות האינטרנט וכתוצאה מכך גם ההיצע עלה וכיום אפשר לראות שמדובר בתעשייה מאוד משגשגת.

Seolinks