דשא סינטטי – פשוט וירוק

מי לא אוהב לראות ירוק מול העיניים? הצמחייה, העצים, הדשא, כל אלו תורמים רבות לכל מקום. הבעיה היא האחזקה השוטפת של כל אלו הכולל השקיה, הדברה וטיפוח מתמיד. בדיוק בשביל זה נולד לו התחליף – הדשא הסינטטי.

כל  מי שאוהב דשא וצמחייה, יודע עד כמה הוא צריך לשלם עבור האהבה הזו. מדובר בתחזוקה שוטפת, בטיפוח תמידי ועקבי ובהשקעה (וכמובן גם השקיה…) אין סופית. אבל היום אנחנו שומעים על חידושים בתחום. על דשא סינטטי שמעניק את המראה הירוק והטבעי ממש כמו הדשא הרגיל אך בלי הצורך בהשקיה, בלי הצורך לדאוג להדברה מפני מזיקים ולמעשה מדובר בדשא מושלם ממש כמו המקור הטבעי, ירוק ורענן וכמעט חי.

דשא סינטטי – הכי ירוק והכי נקי

הדשא הרגיל כידוע לכולנו דורש הרבה מאוד השקעה על מנת שהוא יהיה נקי מפני מזיקים וחרקים למיניהם. שלא לדבר על הצורך לכסח את הדשא ולטפח אותו באופן קבוע ושוטף. הדשא הסינטטי לעומת זאת מעניק ראש שקט כאשר אין כל צורך לדאוג לטיפולים והדברות מכל סוג שלא יהיה והתוצאה היא מראה ירוק בדיוק כמו של הדשא הרגיל והאמתי.

דשא סינטטי – חוסך מים

ישראל של היום ענייה מאוד במים. החורפים השחונים שעברו עלינו בשנים האחרונות הפכו את המים למשאב מבוקש ויקר ביותר. האפשרות לחסוך במים ועדיין ליהנות מדשא מטופח וירוק מעניק לנו את היכולת להרשות לעצמנו מרבדי דשא במרחבים גדולים בכל אזור בו אנחנו מעוניינים וכל זאת מבלי שיהיה לנו את המעמסה הכלכלית של עלויות הצריכה של מי ההשקיה.

הגינה המושלמת עם הצוות של "פשוט וירוק"דשא סינטטי

החברה "פשוט וירוק" החברה שמייבאת ומשווקת את הדשא הסינטטי לכל לקוח על פי צרכיו ובהתאם לדרישות שלו.

אנחנו מוצאים כיום את הדשא הסינטטי הן במרחבים גדולים במתחמים של בתי מלון, בריכות שחייה, מסעדות וכדומה והן בגינות ציבוריות, בחצרות בתים בגינות פרטיות והגדילו לעשות רבים הבוחרים את הדשא הסינטטי למרפסות בתים. גם בחג הסוכות יש כאלה הבוחרים לרפד את רצפת הסוכה בדשא הסינטטי.

התוצאות המרהיבות והירוקות מדברות בעד עצמן.

Seolinks