הדרך לארח בצורה מושלמת!

אם תמיד חשבתם שאתם סוג של מרתה סטיוארט ואתם בדיוק כמוה שואפים לאירוח מושלם, כדאי שתדעו כי ישנם כמה וכמה כללים שיסייעו לכם להגשים את הרצונות שלכם ולהבטיח לאורחים שלכם ערב מושלם או יום קיץ שמשי מדליק על המרפסת. אבל כיצד מארחים בצורה נכונה? הנה כמה טיפים:

שלבו בין האנשים הנכונים – חשוב להזמין את האנשים המתאימים לאירוע שלכם. נסו לא לבחור אנשים שאינם מסתדרים אחד עם השני או כאלה שיש להם ילדים בזמן שמגיעים אליכם אנשים ללא ילדים. נסו למצוא את השילוב המושלם לאירוע נעים וכיפי.

מצעו רעיונות מקוריים לאירוח – נסו למצוא רעיונות מקוריים שבאמצעותם תוכלו לארח את בצורה מקורית ובחרו קונספט מתאים לאירוע. החליטו כי אתם מארגנים אירוח מתוק עם שלל דוכני מתוקים כיפיים, או אולי אירוע שהוא כולו בסימן קיצי עם בריכה קוקטיילים צוננים ושלל פירות קיציים, כמו גם 'פינגר פוד' מתאים לאירוע קיצי.  בימי החורף תרצו לארגן אירוע חורפי עם מרקים מפנקים, קוקטיילים מבוססי שמנת, כמו גם קפה טוב שיוצא מתוך מכונות קפה איכותיות.

דאגו לרווחה של האורחים – חשוב לדאוג לרווחה של האורחים וזאת באמצעות מקומות ישיבה נוחים ומפנקים. שימו לב כי הבית שלכם נקי ונעים, כי האורחים שלכם יוכלו לאכול מסט כלים טוב (לעולם לא כלים חד פעמיים!) ושימו לב כי נעים ונוח להם. אירוח בחודשי הקיץ ידרוש מזגן או אויר נעים שיהיה בחלל, כמו גם שאירוח חורפי הוא כזה שדורש תנור כיפי ומחם ואף כזה שאפשר לחמם עליו ערמונים.

לארח

בחרו מוזיקה מתאימה – שימו לב כי אתם מתאימים מוזיקת רקע נכונה לאירוח. מוזיקה כזאת עליה להיות לא מחרישת אוזניים כיפית וכזאת שלא תפריע לשיחה בין האורחים. בחרו מוזיקה מרגיעה ולא מוזיקת רוק כבד או מזרחית כבדה. בחרו רשימת שירים שתנעים את זמנם של האורחים שלכם.

נקו את הבית – כדי שיהיה נעים וכיף להתארח בבית, חשוב לדאוג לבית נקי, כלים סניטריים נקיים כמו גם מטבח נעים ומזמין. בצעו ניקוי כלים ושל מכונות קפה במידה ויש לכם מכונת קפה טובה. בכך הכל יראה נקי, מזמין ונעים!

Seolinks