סוגים שונים של אסקייפ רום

ימי החופש הגדול מוביל רבים מההורים לחפש אחר חדר בריחה לילדים בראשון לציון, במרכז, בירושלים, בבאר שבע ובכל מקום בארץ תלוי כמובן באזור המגורים.

ואכן כיום ישנם סוגים שונים של חדרי בריחה הידועים גם בשמם: 'אסקייפ רום' הפזורים בכל רחבי הארץ ומציעים סוגים שונים של חדרי בריחה.

אבל איזה סוגים הם הכיפיים ביותר והמתאימים ביותר לילדים? הנה 3 חדרי בריחה מצוינים!

טורפדו – חדר בריחה לילדים בראשון לציון שבו המשתתפים הם קבוצה של מהגרים הבורחים מארצם. בחדר זה נמלטים המהגרים מסופת טרפדו ענקית שנמצאת בים בסוער. ספינת המהגרים עליה אתם נמצאים היא כזאת שגם נמצאת בשיא הסופה, אך היא גם מסכנת את המהגרים שמנסים לא להטפס על ידי הרשויות שיחזרו אותם אל הסוף המר! חדר בריחה טורפדו מסק חוויה אמתית שבה יש לשרוד נגד כל הסיכויים.

אבירי השולחן העגול – חדר בריחה כיפי במיוחד שבו אתם האבירים! בחדר מסוג זה אתם תרגישו ממש כמו אבירים הנמצאים בימי הביניים תוך ניגון מוזיקת אקשן מתאימה ועלילה שתזרוק אתכם היישר לעולם המלכים והאביזרים אשר בו תצטרכו להציל את הגביע הקדוש במלחמה מול דרקונים ושלל מבוכים. החוויה תותיר אתכם פעורי פה, תוך שאתם תצטרכו לצאת ממנה באמצעות פתרון חידות ושלל משימות המתאימות לאביזרים אמתיים!

סוגים שונים של אסקייפ רום

הודיני – חדר בריחה לילדים בוגרים אשר הגיע לארץ בחול והוא חדר מדהים, מרתק ומצחיק. בחדר זה יש לחקות את הקוסם הודיני שפרץ את כל הגבולות והצליח לצאת חי גם מהקשירות והקבורות הכי עמוקות. חדר זה יאתגר אתכם ויאפשר לכם ליהנות מחדר בריחה מלא אקשן, צחוק וחוויות מסעירות.

 

כפי שאתם שמים לב, חדרי בירחה לא ממש חסר וישנם בכל הארץ מסוגים שונים ובקונספטים מדליקים שהילדים שלכם וגם אתם תוכלו ליהנות מהם! אז אם אתם מחפשים חדר בריחה לילדים בראשון לציון או בכל מקום: זה הזמן לבחור את החדר המתאים לכם ביותר!

 

Seolinks