מה זה חדר בריחה?

אחת התופעות הכיפיות אשר כבשו לא רק את ישראל אלא את כל העולם, היא: חדר בריחה או חדרים הידועים גם בשמם אסקייפ רום, כאשר אטרקציה מסוג זה מאפרת לרבים ליהנות מהרפתקה בה הם מרגישים כאילו הם ממש בסרט אקשן עוצר נשימה!

חדרי בריחה שהגיעו אלינו מאירופה, הם חדרים מלאים משימות, הרפתקאות, פעילות כיפית ומצחיקה, פתרון חידות, פענוח כתבי סתרים ועוד, כאשר את כלל המשימות צריכים לבצע האנשים בחדר הבריחה כדי לנצח את החדר או את מה שיש בו…

אסקייפ רום ראשון לציון

מה יש בחדרי בריחה?

חדרים מסוג זה הינם מעוצבים בצורה מלהיבה אשר מדמה חללים שונים ואטרקטיביים, כמו למשל חדר המכונות של ספינת הטיטאניק, חדרים מסרטי אימה ידועים, ישנם גם חדרי בריחה המעוצבים כמו ספינת פיראטים ועוד ,כאשר עיצוב יוצא דופן ומלא בטכנולוגיות חדישות הוא כזה שמקנה הרגשה אמתית כאילו מי שנמצא בחדר באמת חייב כעת להימלט ממנו או לבצע שלל משימות ופעולות שיסייעו לו למצוא אדם אבוד, לנצח מפלצת, להילחם ברעים ועוד.

איפה יש בארץ אסקייפ רום?

בשל הפופולאריות של חדרי בריחה ניתן למצוא כים שלל חללים בכל רחבי הארץ כמו למשל אסקייפ רום ראשון לציון, חדר בריחה במרכז, בתל אביב, ירושלים, בצפון עד לדרום. בנוסף גם באירופה וארצות הברית חדרי בריחה הם נפוצים וניתן למצוא אותם כמעט כל מקום!

סוגים של אסקייפ רום

כפי שהזכרנו, כיום ישנם סוגים שונים של חדרי בריחה אשר מהם אפשר לבחור. בין הסוגים השונים תוכלו למצוא: חדרי אבירים, טורפדו, חדרים של הקוסם הודיני, חדרים הלקוחים מסרטי אימה, חדרי שוטרים וגנבים, פירטים, חדרים שיש בהם ספינה טרופה, חדרי בילוש ומוסד ועוד.

כאשר אתם בוחרים את חדר הבריחה שאתם רוצים לבלות בו שימו לב כי אתם בוחרים כזה שכל המשתתפים שמגיעים אתכם אל המקום רוצים. בנוסף כיום אפשר בקלות להזמין את חדר הבריחה המתאים לכם מכל וזאת באמצעות אתר אינטרנט של אסקייפ רום בראשון לציון או בכל מקום בארץ.

 

Seolinks