קמפוס ברושים – המוסד ללימודי רפואה משלימה

קמפוס ברושים הוא מוסד להכשרת מטפלים בתחום רפואה המשלימה. הוא חלק מעמותה שהוקמה ללא מטרות רווח. ברושים נחשב למובילי לימודי תחום הרפואה המשלימה בארץ.

הקמפוס מכיל תכניות לימוד מקיפות שקשורות לרפואה המערבית שמשולבות עם התפיסה הרפואית האינטגרטיבית. ישנן כמה וכמה מסלולי לימוד בקמפוס, שמעניקים לכל סטודנט ניסיון מעשי רב במסגרת ההתמחות הקלינית שאותן מבצעים במספר מחלקות בתי חולים בארץ. במאמר לפניכם נפרט על מגוון האלטרנטיבות שמציע קמפוס ברושים ועל התהליך הלימודי הנעים והאישי שחווה כל סטודנט.

קמפוס ברושים – תכנית לימודית באווירה ביתית
כל תכניות הלימוד שקמפוס ברושים מציע עומדות בכל דרישה לימודית של איגוד המקצועי בישראל והעולם. הסטודנטים נהנים מכל תמיכה לימודית ומקצועית שניתן לספק, ממגוון של עזרי לימוד אינטראקטיביים ומסגל מקצועי ומוכשר שכולל בתוכו את המרצים והמורים מהשורה הראשונה, בתחום הרפואה המשלימה.

רפואה משלימה

כל הלימודים של קמפוס ברושים מועברים באווירה נעימה וביתית ועם הקפדה על יחס אישי לכל סטודנט. מגוון מסלולי הלימוד מאפשרים להצטרף לקורסים של העשרה ולקורסי בחירה במכלול של נושאים.  ברושים הוא גם מוסד עם ממד פילנטרופי, והוא מבוסס על עקרונות התרומה לקהילה, מדי שנה ברושים מקים מערך התנדבותי ומגיע להעניק טיפולים במוסדות רפואיים ומוסדות שיקומיים שונים. כמו כן, הקמפוס מכבד את הטבע והסביבה ומעניק מלגות לכל סטודנט שלוקח חלק התנדבותי ניכר בכל מה שקשור לאיכות הסביבה.

מסלולי הלימוד בקמפוס ברושים
תכניות הלימוד בקמפוס מציעה מספר של מסלולים, כמו כן, יש מגמות לימוד שהן רב שנתיות ויש מגמות שהן חד שנתיות, יש לימודים שהם מתקדמים וקורסים רבים שהם נועדו למטרות התפתחות אישית. המבחר הזה עונה למעשה על כל הדרישות שהן מאוד דינאמיות בכלל האוכלוסייה ויכול לספק את כל מי שמעוניין להרחיב את הידע בדיוק לפי הצרכים שלו.

הלימודים במגמה הרב שנתית הם לימודים מורכבים ועמוקים והם נפרשים על כמה שנים. יש מסלולים שונים ששייכים לקבוצה הזו, בניהם: לימודי רפואה סינית, הומאופתיה, איורוודה, ביו סינתזה, פסיכו-דרמה, נטורופתיה וכו'. מסלולי לימוד אלה חייבים לעמוד בכל סטנדרט של האיגודים המקצועיים בתחום לימודי רפואה אלטרנטיבית ותעודות ההסמכה של הבוגרים נחשבים היום להכי מבוקשים בשוק.

כל תכני הלימוד בקמפוס ברושים
הלימודים בקמפוס מספקים הכשרה מקצועית ברמה הכי גבוהה שניתן לקבל בשלל מקצועות שהם מאוד מבוקשים בתחום הרפואה המשלימה. הם כוללים; שיאצו, רפלקסולוגיה, צמחי באך, טווינה, עיסוי שהוא רפואי, אירידיולוגיה, ארומתרפיה וכו'. הקמפוס רואה חשיבות בכך שמטפל יהיה גם בתהליך תמידי של התפתחות אישית ולכן הוא מציע מגוון רחב של קורסי העשרה כגון: קארטה למטפלים, מדיטציות שונות, ריקודי בטן, יוגה, אקולוגיה מעשית, תיפוף אפריקאי, רפואה סינית ועוד.

למה לבחור בקמפוס ברושים ללימודי רפואה משלימה?
ברושים הוא ללא ספק מוסד מצוין שמהווה תמיכה מקסימלית לכל מי שמגיע ללמוד בו, הן בפן האישי והן בפן המקצועי. הקמפוס מקל על הסטודנטים בכל מערכת התפעולית, כל סטודנט יכול לקבל כל מידע אישי במידה והוא נמצא רחוק, באמצעות מערכת חיבור שמאפשרת גישה למערכת השעות, לציונים ולמועדים לבחינות ועוד. כל סטודנט מורשה להוריד את מצגת השיעור במידה והחסיר, אך אין פטור מלהגיע לשיעורים, שכן מדובר במערך שיעור חשוב שבו כל סטודנט חייב לקחת חלק בדיון שמתנהל, בתרגול ובניתוחים קליניים.

Seolinks