הומאופתית ילדים

בשנים האחרונות אנחנו עדים ללא מעט קריאות תיגר על הרפואה הקונבנציונאלית, המערבית, מצד גורמים שונים. בפרט מדובר על קריאת תיגר מצד הורים לילדים אשר טוענים שהרפואה המערבית, עם כל היתרונות השונים שיש לה, הרי שהטיפולים שהיא מעניקה לילדים, התרופות והכדורים השונים שהרופאים מציעים להם וכן החיסונים השונים, לא תמיד עוזרים ולעיתים גורמים נזק משמעותי.

הומאופתית ילדים
לכן, אנחנו יכולים לראות מעט הורים אשר מחפשים אופציות חלופיות, אחת מהן היא דרך פנייה אל הומאופתיות ילדים. מדובר בשיטת ריפוי יעילה וטבעית אשר מתבצעת באמצעות חומרים שונים שאינם כוללים מרכיבים לא טבעיים, ואינם כוללים חומרים שהגוף איננו מכיר. במילים אחרות, באמצעות הומאופתיה, מבקשים להוכיח שהגוף יכול לרפא את עצמו, על פי הגישה שאם חומר מסוים יכול לגרום לנו להרגיש רע, יש לו את הכלים ואת היכולות גם לרפא אותנו.
לשם כך, מתבצע טיפול כולל במטופל, בין היתר זה אומר להקשיב לו, להבין מה כואב לו, ממה הוא סובל ואז לדעת מה הם הסימפטומים ותופעות הלוואי. בצורה כזו, אפשר לדעת עם אילו חומרים ניתן להשתמש על מנת לטפל בבעיה. בלי שיורדים אל עומק הבעיה, אי אפשר לדעת מה הפתרון.
הורים רבים בוחרים להשתמש בהומאופתית ילדים מתוך כוונה, להיעזר בה לבחון את מצבו של הילד ולהחליט כיצד ניתן לטפל בו. מן הסתם, הילד צריך לשתף פעולה מצד אחד, ומצד שני, המטפלת צריכה להיות מקצועית ומנוסה, בעלת ידע רב בתחום, בעלת חומרים מתאימים לצורך טיפול בילדים וכמובן גישה לילדים.
צריך לציין, הרבה פעמים הורים פונים לכמה מסלולים במקביל מתוך מחשבה שאם מסלול אחד לא יעבוד, אז השני כן יעבוד. כמו כן, לא מעט הורים מעדיפים לפנות מיידית אל טיפול הומאופתי מתוך מחשבה, שאם הם יפנו אל רופא, הוא לא בהכרח יקשיב לילד, אלא יראה ממה הוא סובל ומיד ירשום תרופה כזו או אחרת, גם אם ייתכן והבעיה היא אחרת לגמרי. כשמחליטים לפנות אל מטפלת הומאופתית ילדים, צריך לוודא שיש לה את הניסיון והידע בשביל להעניק את הטיפול הנכון לילד.

Seolinks