ייצוג בתביעות נגד משרד הביטחון

מעטים יחלקו על כך כי האוכלוסייה החשובה ביותר במדינה הם החיילים. מה לעשות כי גם בשנתה השבעים מדינת ישראל היא מדינה שרוויה באיומים ועל כן שירות החובה ומשרתי הקבע הם כה משמעותיים וכה משפיעים על חיינו. ניתן לומר כי ללא צה"ל חיינו היו נראים אחרת לגמרי וספק רב אם היינו מצליחים לשרוד בג'ונגל בו אנחנו חיים. על כן זה דבר כל כך חיובי שצה"ל נתפס ברוב החברה הישראלית כדבר טוב ומשמעותי ושרוב אזרחי ישראל רואים בשירות בצה"ל כדבר שאסור לוותר עליו. אך לא ניתן להתעלם מהעובדה כי פעמים רבות השירות בצה"ל טומן בחובו סיכון לפציעות, מחלות ובעיות רפואיות. עקב העובדה כי שירות בצה"ל הוא כה משמעותי הבינה המדינה כי היא צריכה לתת פיצוי מיוחד למשרתים בצה"ל שסבלו מבעיות מיוחדות. כך כל אדם שנפגע צריך להגיש תביעה וכפי שתבינו בהמשך עדיף לו לפנות אל ייצוג בתביעות נגד משרד הביטחון.

ייצוג בתביעות נגד משרד הביטחון

בחרו עורך דין המתמחה בסוג תביעות זה

ייצוג בתביעות נגד משרד הביטחון הוא הכרחי מכמה סיבות, אך העיקרי שבהם הוא העובדה כי משרד הביטחון לא נאות לשלם לכם פיצויים וקצבה גם אם עברתם פציעה משמעותית בשירות שלכם. בכדי להבטיח כי הזכויות שלכם נשמרות ואינן מקופחות אתם צריכים לפנות אל עורך דין ועדיף עורך דין המתמחה בהליכים מול משרד הביטחון. עליכם להבין כי לא כל עורך דין יכול לייצג אתכם ויש צורך בעורך דין אשר יש לו ניסיון עשיר מול משרד הביטחון ואשר יודע בצורה מיטיבה כיצד לייצג אתכם. רק עורך דין המתמחה בדינים אלו יבטיח כי תקבלו את המגיע לכם ולא תקופחו.

אל תנסו לייצג את עצמכם

טעות קריטית שרבים עושים היא לא לפנות אל ייצוג בתביעות נגד משרד הביטחון אלא לנסות ולייצג את עצמם לבד. אנשים אלו חושבים כי הם יחסכו כך כסף, אך מה שהם לא מבינים הוא כי הם יכולים לגרום לעצמם לנזק עצום ולא לקבל כלום ממשרד הביטחון בסופו של ההליך וזאת עקב העובדה כי הם לא ניהלו את עניינם בצורה נכונה.

Seolinks