פיתוח מכשור רפואי

עולם התעשייה אינו שוקט לרגע ועם כניסת העידן הפוסט מודרני, ההבנה כי תהליכי אוטומציה משולבים בכל תחומי החיים מחלחלת והופכת נחלת הכלל במגוון רחב של ענפי תעשייה. שילוב תהליכי אוטומציה מאפשר תכנון חכם יותר, אפשרויות מגוונות יותר של ייצור, חסכון משמעותי בכוח אדם, שעות עבודה מרובות, פיתוח ברמה גבוהה יותר של מכשור רפואי לסוגיו השונים, הגעה לרמות גבוהות של מקצועיות, דיוק ואיכות וכן ייצור מוצרים בסטנדרטים שלא התאפשרו קודם לכן.

פיתוח מכשור רפואי באמצעות תהליכי אוטומציה שונים מבוסס תהליך המתחיל בהגדרה ותיאום ציפיות בישיבה עם הלקוח. בפגישה זו, הלקוח מגדיר את הצרכים שלו ואת הציפיות שלו מהתהליך, בו בזמן שהמהנדסים ואנשי התוכן כבר יתחילו לגבש תכנית פעולה מתאימה על מנת לייצר מכונה העומדת בקריטריונים של הלקוח וכן תואמת את התקנים הנדרשים בתחום.
מכשור רפואי

בין אם מדובר בסטראטאפים חדשים, בין אם מדובר בשכלול של מכונות קיימות, בין אם מדובר בשילוב אוטומציה בתהליכי הייצור של המכשור הרפואי, כל אלו מצריכים ניסיון רב שנים בתחום וכן היכרות מעמיקה עם עולם הרפואה, עם התקנים המחמירים המתקיימים בו, על הצורך במחשיבה מקדימה ולעתים רבות – ייצור אבטיפוס שלא היה קיים בתחום קודם לכן מעולם.

על מנת לייצר מכשור רפואי ראשוני, יש צורך בחשיבה ויכולת תכנון מפותחת, כמו גם ניסיון רב שנים והיכרות עם התקנים הבינלאומיים הנהוגים בעולם הרפואה ובכל אחד מהתחומים הרלוונטיים. יכולת הפיקוח, התכנון, הביצוע והשמירה על סנכרון בין שלבי הייצור השונים – היא זו המבטיחה כי בסופו של דבר המוצר הרפואי יעמוד בתקנים המחמירים ביותר ויוכל להיות מיוצר ומשווק גם מעבר לגבולות הארץ.

החשיבות הרבה בפיתוח מכשור רפואי טמונה ביכולת לשלב בין כל המיומנויות וליצור תהליך עקבי ואחיד השומר על התכנון המקורי של המוצר לאורך כל הדרך. על ידי פיקוח חכם ומקצועי של בעלי ניסיון בתחום המתמצאים בממשקים השונים ויכולים לתאם, לתכנן, לפקח ולקשר בין יחידות הייצור השונות, מובטחת איכות גבוהה ויכולת לתקן את הבעיות הצצות מבעוד מועד. כאשר ה-PMO המפקח על התהליך הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום ויודע לפקח על העבודה בצורה חכמה המובילה לתוצאה הרצויה.

Seolinks