מדרסים

מי שסובל מכאבי רגליים בשל הליכה מרובה, עמידה ממושכת או מבנה בעייתי של כף הרגל יודע כי מדובר בחוויה לא נעימה שיכולה להקשות על החיים ועל ניהולם התקין. על מנת להבטיח הימנעות מכאבים למשך זמן רב, כדי ליהנות מתמיכה מלאה ברגל וכדי לאפשר תנועה חופשית ללא מגבלות, הרגליים חייבות מדרסים איכותיים וברמה גבוהה אשר יעניקו לכם את הנוחות המקסימלית בכל פעולה באשר היא.

מדרסים

בעיות בכפות הרגליים

הבחירה הנכונה במדרסים היא כזו המבטיחה שקט נפשי למשך שנים רבות, מאפשרת הליכה ועמידה ללא בעיה, עריכת פעילות גופנית ובאופן כללי – את היכולת לתפקד מבלי לחוש כאבים או אי נוחות בשל מנח כף הרגל ועיצובו.

מתי מגיעים לאורתופד ומתי צריך מדרסים?

דורבן בעקב

דורבן בעקב יכול לגרום לכאבים עזים ואף למנוע את היכולת ללכת. מדובר בדלקת הנוצרת בחלקים הפנימיים של הרגל ומפריעה ליכולת התפקוד הרגילה. למעשה, התופעה המוכרת כדורבן היא דלקת הנפתרת בקלות באמצעות מדרסים מתאימים. התאמת מדרסים לכף הרגל פותרת את הבעיה אחת ולתמיד ומעניקה לרגל את התמיכה המלאה הדרושה לה לצורך החלמה.

הלוקס ולגוס

עצמות בולטות בשל מנח של שנים, גנטיקה או סיבות אחרות – יכולות להיות גורם מעיק עד מאד ביום יום. מי שאינו מתייחס לבעיה במלוא החשיבות, עלול לסבול מכאבים ההולכים ומתגברים כאשר בסופו של דבר לא יהיה מנוס מעריכת ניתוח. בעיות של הלוקס ולגוס מתייחסות לעיוותים קיימים במפרקי הרגל השונים.

אמנם, ידוע כי חלק מהסיבות הן תורשתיות וחלק מהסיבות הן סביבתיות, אולם כך או כך, הטיפול בבעיה צריך להיות מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע את החרפת המצב.

קהלי היעד העיקריים של בעיה זו הם נשים בגילאים שונים. ברוב המקרים, הבעיה מתחילה בסוף שנות ה-20 והולכת ומחמירה עם השנים. עיוות במפרקים אשר אינו מטופל בזמן יכול לגרום לבעיות וכאבים חמורים המקשים על התפקוד היומיומי ואף להגיע למצב שאינו נפתר אלא בניתוח.

מסיבה זו, חשוב למצוא חנות אורטופדיה כדי לבחור מדרסים מתאימים מבעוד מועד ולבחון את הפתרון המתאים ביותר לכל אדם באשר הוא.

 

Seolinks