כיצד מתמודדים עם כאבים כרוניים?

כאבי גב, כאבי פרקים, כאבי שכמות, כאבי ראש ועוד כולם כאלה שפוקדים רבים מהאנשים אשר מחפשים אחר מזור ופתרון וזאת באמצעות תרופות מרשם או תרפות ללא מרשם שנועדו לשכך כאבים.

עם זאת חשוב לדעת כי ניסיון לפתור כאבים כרוניים באמצעות תרופות, לא תמיד עונה על הבעיה או פותר אותה, שכן כאבים כרוניים בדרך כלל מתרחשים מסיבה מסוימת ועמוקה יותר כמו למשל תזונה לא נכונה במקרה של כאבי ראש, מזרן לא מתאים במידה והגב כואב, כמו גם ישיבה ממושכת מול המחשב במקרים של כאבי גב ושכמות, או אפילו בשל אורח חיים לא בריא שגורם לרבים לסבול מכאבים כרוניים מתסכלים  במיוחד.

כאבי גב

אז מה הפתרון?

בכל הנוגע לכאבים כרוניים, חשוב לדעת כי אחד הפתרונות האו פתרון הבעיה מהשורש כמו למשל ביצוע אבחון תזונתי ושינוי הרגלי התזונה, ישנם כאלה שיכולים לפתור כאבים על ידי שינוי באורח החיים כמו גם ששימוש בטיפולים ברפואה המשלימה שאינה כוללת טיפול תרופתי וזאת באמצעות תרגול תרגילי יוגה – אפשר ליהנות מתרגילים  המותחים ומגמישים את הגוף, יכולים לסייע במידה רבה בהקלה על הכאבים עד פתרון טוטאלי של הבעיות הרפואיות והכאב.

אז כיצד יוגה מסייעת להתמודדות עם כאבים כרוניים?

כפי שרבים כבר יודעים יוגה היא תורה שמגיעה אלינו מהודו הרחוקה  כאשר מדובר באימון גופני ורוחני שמקורו בפילוסופיה ההינדית. כיום ישנם כמה וכמה אימוני יוגה וסוגים של יוגה כמו יוגה ויפאסנה, יוגה ראג'ה ועוד, כמו גם שישנן שיטות שפותחו להרגעה והקלה בכאבים  כרוניים. כיום ישנה יוגה לכאבים כרוניים, יוגה שמתאימה לטיפול בבעיות כמו כאבי גב, יוגה לבעיות אורתופדיות, לטיפול בכאבי בטן, פריצת דיסק,  ללידה ולאחר הריון ועוד.

כיצד אפשר לתרגל יוגה לכאבים כרוניים?

על מנת להגמיש את הגוף, לחזק אותו לאזן את הגוף ולהטיב עמו – חשוב כבר עכשיו לחפש אחר סטודיו המתרגל יוגה שנועדה לפתרון שלל בעיות בריאותיות. חשוב לדעת כי במדינת ישראל תחום היוגה מפותח מאד ולכן אין בעיה למצוא סטודיו ליוגה במרכז, בצפון או בדרום ובכך לבחור את המקום הטוב ביותר שיוכל לסייע לכם לפתור בעיות פיזיות, כמו גם למצוא סטודיו שבאמצעות התרגול של היוגה יעזור לכם לאזן את הגוף ולהפוך אותו למחוסן יותר נגד כאבים ומחלות.

 

 

 

Seolinks