טיפול באקנה הורמונלי

אם פעם פצעי האקנה היו גזרה שהיה צריך להשלם איתה, הרי שכיום ישנה בשורה משמחת: ניתן לטפל בפצעי האקנה ולהביא לשיפור ניכר. פצעי האקנה, או פצעי הבגרות אם תרצו, היא מחלת עור פופולארית שרבים סובלים ממנה. בעוד הנטייה היא לשייך את פצעי האקנה אך ורק לקהילת המתבגרים, הרי שהם שכיחים ונפוצים גם בקהלים אחרים כמו נשים וגברים בוגרים. פצעי האקנה באים לידי ביטוי לרוב באזור הפנים, אך גם ישנם אלו המלינים על הימצאות הפצעים באזורים אחרים לרבות הגב והישבן.

לצד האקנה הקלאסי, גם ישנו האקנה המוכר להמון נשים כאקנה הורמונלי. מיליוני נשים בעולם מלינות על פצעי אקנה שמקורם הורמונלי: אקנה המגיע בכל חודש מחדש, כאשר הינו חלק ממניפה נוספת של סימפטומים כדוגמת לחץ, מצבי רוח ותחושת נפיחות. מחקרים כבר הוכיחו כי פצעי האקנה מושפעים באופן ישיר מהורמונים, אך נדמה כי לא תמיד ידעו להעניק לפצעים טיפו לראוי והולם. המחקרים האחרונים קובעים מעל לכל ספק כי לפחות מחצית מהנשים אכן סובלות מאקנה כשבוע לפני קבלת המחזור החודשי. על כן, אם גם את סובלת מפצעי האקנה, דעי כי ניתן לטפל גם בהם.

טיפול באקנה הורמונלי

מדוע חשוב לטפל בפצעי האקנה?

אם יש דבר שחשוב לכל אישה הוא להיות מטופחת. המציאות כיום בעולם המודרני היא שנשים משקיעות המון מאמץ, זמן וכסף בטיפוחן – הכל במטרה להרגיש טוב יותר עם עצמן. הבעיה הגדולה עם פצעי האקנה ההורמונליים היא שלא תמיד ניתן למנוע את הופעתם, כך שכל שניתן לעשות הוא להשיב מלחמה עם טיפולים איכותיים וממוקדים המתאימים לאקנה באזור הפנים, הגב והישבן. פצעי הבגרות עבור נשים מתקשרים עם נראות מוזנחת ולא אטרקטיבית, כך שבאופן ישיר הם גם פוגעים בביטחון העצמי של המון נשים.

אז איך ניתן לטפל בפצעי האקנה?

לכל אישה יש סוג  אחר של עור ולכל אישה פצעי האקנה צצים באזורים אחרים בגוף. על מנת להתאים לך את סוג הטיפול המתאים ביותר, יש לבצע אבחון והתאמת טיפול על ידי קוסמטיקאית בעלת ניסיון רב. ישנם כמה סוגים של טיפולים, כאשר הטיפול המוצע לך אינו טיפול אחיד, אלא טיפול המותאם באופן אישי שמטרתו היא להתמקד בפצעים לכשעצמם. השיטה הייחודית שפותחה אצלנו מאפשרת לנו לאתר את הבעיה מהשורש שלה ולטפל בה באופן פרטני.

הודות לטיפול המותאם באופן אישי, ניתן להגיע לתוצאות מירביות המחיות את העור ומטפלות בצורה היעילה ביותר בפצעי האקנה המטרידים. התוצאה המתקבלת בסופו של דבר היא עור חלק ונקי מפצעים, המשפיע באופן ישיר על התחושה האישית והביטחון העצמי של הנשים.

על מנת לתחזק ולשמר את התוצאות היפות, יש לבצע טיפול יום יומי המצטרף לטיפולים המתבצעים במכון על ידי קוסמטיקאיות. התהליך יתחיל עם רקיחת תכשיר ייחודי שבו תוכלי לעשות שימוש על בסיס יום יומי, כאשר המטרה הגדולה היא להעניק מענה נרחב ואידיאלי: טיפול נקודתי בדלקת, מניעה של בקטריות ויצירת תחלופה מהירה ככל הניתן של תאי העור. הבשורה המשמחת היא שניתן להיפטר מהאקנה לתמיד, כאשר הדרך לעשות זאת היא עם דבקות בתזונה נכונה, שכן הגוף יכול להתנגד לפצעים ולמנוע היווצרותם של כאלו חדשים. נשמח ללוות אותך ולייעץ לך לטובת שימור התוצאה.

Seolinks