איך מעצבים את מראה הפנים?

בשנים האחרונות עיצוב הפנים הפך לחלק מתרבות היופי כאשר באמצעות פרוצדורות קלות במיוחד ניתן לעצב את מראה הפנים ולהקנות לו מראה צעיר ורענן יותר.

אז אם אתם רוצים לדעת איך להוריד סנטר כפול, להרים גבות, לבצע מתיחת פנים, להפטר מכתמים ולהצעיר את מראה הפנים – חשוב שתמשיכו לקרוא.

עיצוב הסנטר – רבים האנשים שרוצים לדעת איך להוריד סנטר כפול כאשר אחד הפתרונות הוא העלמת סנטר כפול. בפרוצדורה מסוג זה נעשית שאיבת שומן באמצעות קרני אולטרה שמעלימות ושואבות את השומן אשר נמצא מתחת לעור הסנטר. לאחר שאיבת השומן מהסנטר נעשית מתיחה של עור הפנים ומיצוק העור על ידי חומרי בוטנין וחומרים טבעיים אחרים המותאמים לעור ולפנים.

הרמת גבות ומתיחת פנים – כאשר אנו מרימים את הגבות אנו 'פותחים' את אזור העיניים ומאפשרים לפנים מראה צעיר ורענן יותר. הרמת גבות נעשות בטכניקות לא ניתוחיות וזאת באמצעות החדרת חוטים תחת העור והרמת הגבות באמצעותם.

מתיחת פנים – כיום ניתן לבצע מתיחת פנים באמצעות פרוצדורה קלה של הרמת גבות ומתיחת פנים באמצעות חוטים העשויים חומצה הידראולית שנמסים בתוך העור.

הסרה והעלמת כתמים – דרך נוספת להצעיר את עור הפנים ולהקנות לו מראה חלק היא באמצעות ביצוע פילינג בינוני ופילינג עמוק לעור הפנים. פעולות אלה נעשות רק על ידי רופאים מומחים תוך שתפקידן הוא להעלים קמטים וגם להעלים כתמים שנוצרו עם השנים על גבי הפנים. פילינג  לפנים מקנה לרבים מהמטופלים מראה עור חלק, בהיר יותר ורענן יותר.

פנים

אז כיצד בוחרים את הפרוצדורות המתאימות לכם?

כדי לבחור את שיטות הטיפול הנכונות ביותר לכם, יש לבצע אבחון אצל המומחים בהצערת עור הפנים ובפרוצדורות כירורגיות. כיום ישנם שלל מכונים אשר יכולים לבצע עיצוב מראה הפנים תוך בחירת טיפולים שאינם כוללים ניתוח.

בחרו חברה או מכון מומלץ שבו רופאים מומחים ובכך תוכלו גם אתם ליהנות ממראה עור צעיר, רענן, מתוח ויפה יותר.

Seolinks