מרכז תכלת – נעים להכיר

אצל מרכז תכלת מקיימים אבחונים פסיכודידקטיים לילדים שלא מצליחים למצות את הפוטנציאל שלהם בסביבה הלימודית. המטרה של האבחונים היא לאתר את הקשיים מהם סובלים הילדים ולהציע להם פתרון הולם. האבחון הפסיכודידקטי לא בודק רק את מנת המשכל של הילד וקשיים מהם הוא סובל בסביבה הלימודית, אלא גם את ההיבט הפסיכולוגי שמשפיע על חייו.

אם אתם רוצים להעניק לילד שלכם את הכלים לממש את הפוטנציאל שלו בלימודים, תתחילו בכך שתשלחו אותו לאבחון קשב וריכוז במרכז תכלת, כך שפסיכולוג מוסמך יוכל לאתר את הקשיים שלו ולהציע דרכי פתרון לאותם קשיים.

מרכז תכלת

לילד שלכם מגיע את הטוב ביותר

הילד שלכם לא צריך לסבול ממצב שבו הוא לא מצליח לממש את היכולות שלו בסביבה הלימודית. ישנם מצבים מהם ילדים סובלים, כמו דיסקלקוליה, דיסלקציה או מנת משכל נמוכה, אשר משפיעים בצורה ניכרת על התפקוד שלהם בבית הספר. כך שכבר ברגע הראשון שבו אתם חושבים שהילד שלכם לא מצליח בבית הספר מסיבה כזו או אחרת, יהיה זה רצוי שתפנו אל גורם מקצועי שיוכל לבדוק את המצב ולהציע פתרון מתאים.

רק שימו לב שאם אתם כבר בוחרים לשלוח את הילד לאבחון, שאתם עושים זאת אך ורק במכון שמעסיק פסיכולוגים אשר הוסמכו לבצע את העבודה הזו, כשאתם תוכלו להיות בראש שקט ולדעת שהילד שלכם בידיים טובות.

מרכז תכלת – אבחון מהיר ומקצועי

אל תתמהמהו כאשר מדובר על אבחון פסיכודידקטי של הילד שלכם. פנו בהקדם אל מרכז תכלת ותוכלו לקבוע פגישה ועריכת אבחון לילד. מה גם שאם יש לכם שאלות בנוגע לדרך שבה האבחון מתבצע, אתם מוזמנים פשוט ליצור קשר עם המומחים של מרכז תכלת, והם כבר ישמחו להסביר לכם ולפרט בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת, כך שתוכלו לחוש בנוחות כאשר אתם שולחים את הילד שלכם לאבחון.

אם אתם רואים שהילד שלכם לא מצליח בלימודים, ואתם חוששים שהוא סובל מליקוי למידה, אל תתעכבו עם ההחלטה שלכם לשלוח אותו לאבחון, שכן הדבר עלול שרק לפגוע בו. תפעלו בהקדם ותראו תוצאות.

Seolinks