פאוורבול להקלה על כאבי מפרקים

מכירים את הכדור הנפלא פאוורבול? רוצים לחזק את שרירי הידיים ולהקל על כאבים במפרקים? אם אתם רוצים ליהנות משיטה נפלאה לחיזוק המפרקים – חשוב שתכירו את הכדור אשר מקנה הקלה בכאבים מסוג זה. אבל מה זה פאוורבול ולמי הוא מתאים? כל המידע החשוב בהמשך.

רבים האנשים אשר סובלים מבעיות במפרקי הידיים עקב עבודה ממושכת של הקלדה, בעקבות פעילות גופנית מאומצת ומסיבות גנטיות שונות. עם זאת באמצעות פאוורבול ניתן להקל במיוחד על הכאבים ולחזק את שרירי הידיים.

פאוורבול

אבל מהו הכדור הזה?

כדור זה הפך ללהיט בעולם וזאת משום שהוא תורם לשיפור ביצועים של מגוון אנשים כגון: ספורטאים, אתלטיים, אנשים אשר עובדים שעות מרובות במשרד, או בעבודה מאומצת.

פאוורבול הינו כדור פלא שמחזק את השרירים, מפתח קואורדינציה, משפר את זרימת הדם, ומונע נזקים שנוצרים עקב עבודה משרדית מרובה מול המחשב. הכדור את היכולת להתאמן בכל מקום תוך שהוא משפר את מחזור הדם ומחזק את מערכות הגידים.

בכדור ניתן להתעסק בכל זמן בין אם אתם נמצאים מול המחשב, לפני אימון, בזמן שאתם נחים מול הטלוויזיה, או אפילו בזמן טיול.

ממה עשוי הכדור?

כדור פאוורבול עשוי פלסטיק קשיח והוא מכיל חומר בשל ג'ירוסקופ שמסחרר את הכדור עד למהירות של 15 אלף סל"ד כאשר בכך הוא מייצר התנגדות בעוצמה של 18 קילוגרם. העבודה הידנית קורית בזמן שהכדור מכיל רוטור המחובר לציר אנכי קבוע, ובעבודה על סיבוב הכדור הרוטור נע על צירו הקבוע ויוצר התנגדות.

כדי ליישר את הכדור יש לייצר כוח בשם אינרציית הגיירוסקופ  – מה שמפעיל התנגדות ככל שעוצמת סיבובי הפאוורבול גדולה יותר. העבודה נעשית גם בסיבוב הכדור כאשר בעוצמת הסיבוב נעשית עבודה על הזרועות, הידיים והכתפיים – מה שמקנה פלג גוף עליון חטוב, ידיים חזקות יותר ועבודה על המפרקים כמו גם הקלה בכאבי מפרקים.

כדי לתפעל את הכדור כל מה שיש לעשות הוא לאחוז את הכדור, ולפתח תאוצה בכדור באמצעות שורש כף היד.  פעולה זאת תקנה חוויה כיפית במיוחד ויעילה לכל חלקי הזרוע והיד.

אז אם אתם רוצים ליהנות מאימון מיוחד, מהקלה בכאבים, שימוש במכשיר ללא סוללות או חשמל – פאוורבול הוא המכשיר עבורכם.

לעוד גאדג'טים ייחודיים ומעניינים, לחצו כאן.

Seolinks