הרמת עפעפיים- מדוע אנחנו עוברים ניתוח זה?

אחד הניתוחים הכי פופולאריים בתחום של ניתוחי אסתטיקה, הוא ניתוח הרמת עפעפיים. מדובר באחד הניתוחים האסתטיים הבודדים, שמתבצע לא רק מסיבות אסתטיות אלא גם מסיבות מעשיות, כלומר יש לו מטרה פרקטית ולא רק מטרה שקשורה למראה ואסתטיקה. יתרה מזו, זה אחד הניתוחים הבודדים שנשים וגברים עוברים אותו, והוא איננו מוגדר ניתוח עבור מין ספציפי.

ניתוח הרמת עפעפיים, כמו זה שתוכלו לבצע אצל ד"ר דיוויד צבר, מיועד עבור אנשים מבוגרים שעם הזמן העפעפיים שלהם החלו ליפול כלפי מטה. זה יכול לקרות כתוצאה מזקנה, ומה שקורה בפועל זה, שנוצרים עודפי עור אשר מושכים את העפעף כלפי מטה, מה שיכול להצר את מרחב הראייה שלנו. כמובן שזה יכול להוביל לכדי קושי רב ביכולת לראות באופן סביר וטוב.

הרמת עפעפיים

חלק מהאנשים אשר מתמודדים עם תופעה זו, חשים שהעפעפיים שלהם נסגרים, ואז שדה הראייה שלה מצטמצם באופן ניכר, יש מי שגם מתמודד עם תופעה נוספת וזו עייפות מוגברת, מאחר והוא צריך לאמץ יותר את העיניים בשביל לראות בצורה סדירה.

לכן נהוג לבצע ניתוח זה אצל רופאי עור או עיניים. הניתוח הוא מאוד פשוט, כל מה שצריך לעשות זה להסיר את אותם עודפי עור במטרה להרחיב את שטח הראייה. ברגע שמסירים את העור העודף אז גם האזור שסביב העין נראה הרבה יותר צעיר ורענן, וגם הראייה חוזרת לסדרה. אפשר לראות שוב בצורה סדירה.

ניתוח זה הוא פשוט, בדרך כלל איננו דורש הכנה משמעותית, הוא מתבצע תוך זמן מאוד קצר ועוד באותו יום משתחררים הביתה. צריך לומר, לפני שמחליטים אם לבצע את הניתוח, הרופא יאבחן את המצב ויבדוק האם זה נכון לבצע אותו. במרבית המקרים, אין שום סיבה למה לא לבצע את הניתוח.

נקודה לסיום, ניתוח הרמת עפעפיים יכולה להתבצע בשתי העיניים וכן בעין אחת, זה תלוי במצב העפעפיים, אין מניעה לבצע אותו כך או כך. זה תלוי באבחון של הרופא את מצבו של המטופל או המטופלת, ועל פי האבחון הוא יחליט כיצד לנהוג, והאם לבצע ניתוח אחד לשתי העיניים במקביל או בכל עין בנפרד.

Seolinks