תאונות דרכים בחול – האם הביטוח שלכם נותן כיסוי?

מצבים רבים שבהם אנשים נתקלים, והם לא יודעים כיצד להסתדר איתם. אחד המצבים הקשים יותר שאנשים נאלצים להתמודד איתו, הוא מצב של תאונות דרכים בחו"ל. הבעיה כאן היא בגלל מצב שבו האנשים הנפגעים, משלמים הרבה כסף על טיפולים, על החשבון שלהם. חלף זמן מה מאז שבו מדינת ישראל חוקקה חוק ברור לגבי תביעות הקשורות למאורעות מחוץ לארץ, חוק שאומר שתביעות הקשורות לתאונות דרכים בחו"ל, יתקיימו בחו"ל בלבד. לא כולם יודעים איך לגשת לתביעות האלה מחוץ לארץ, ויש הרבה מאוד ספק שצץ. על מנת לפעול, יש חברה מיוחדת שיכולה לעזור לכם לכסות את הבעיה הזו בקלות רבה.

למה אני צריך חברה בשביל זה?

תשאלו את עצמכם מספר שאלות פשוטות:

  • האם אני דובר את השפה המקומית? – רוב האנשים שטסים לחו"ל, מדברים באנגלית עם האנשים המקומיים, ופחות בקיעים בשפת המקור.
  • האם אני יודע את החוקים של אותה מדינה? – החוקים בכל מדינה שונים. קחו לדוגמה צריכה של קנאביס בישראל, מול צריכה של קנאביס באמסטרדם, הרי שבאמסטרדם זה חוקי, ובישראל הוא לא. דוגמה אחת מתוך מאות חוקים שונים.

איך למצוא חברה טובה שתלווה אותי עד הסוף?

על מנת שחברה תלווה אתכם כמו שצריך, תחילה בחרו באחת כזאת, הרי שאם יש לכם רושם טוב מהחברה, כמובן שגם השירות יהיה בהתאם. בכדי לדעת מה לצפות, עקבו אחר מספר סעיפים שיעזרו לכם לדעת אם החברה היא טובה או לא.

ראשית, פנו לחברה שמקודמת טוב בשוק, חברה שאנשים מכירים אותה, וכזאת שאתם יכולים לקבל עליה המלצות מספקות וטובות מאנשים. לאחר מכן, תאמו שיחה פנים מול פנים אל מול נציג, כך שאתם תוכלו לקבל את הרושם הטוב ביותר על החברה. זכרו שאתם צריכים את החברה בשביל שהם יוכלו לעשות את כל העבודה הזאת במקומכם.

שאלת השאלות – הביטוח

ביטוח כמו ביטוח בריאות קבוצתי מומלץ יכול לכסות לכם מספר מקרים רפואיים זמניים, אך לא מקרים רפואיים שנמשכים לאורך זמן, כמו לדוגמה נכות שקוראת לכם בגלל תקרית מסויימת מחוץ לארץ. במצב כזה, אין גורם אחר לפנות אליו, פרט לחברה שתספק לכם את שירות הגשת התביעה בחו"ל.

Seolinks