מכשירי אידוי – מה זה ולמי זה מתאים?

מה זה מכשירי אידוי? איזה סוגים של מכשירים כאלה קיימים ? ולמי מתאים מכשיר אידוי? במאמר הבא תוכלו לקרוא כל מה שקשור לעישון ברמה אחרת.

אם אתם אוהבים לעשן חומרים מסוגים שונים, עלים וטבק – חשוב שתדעו כי כיום ישנם שלל מכשירים שנועדו להסב הנאה רצופה למעשנים.

את המכשירים קל להשיג בעיקר באמצעות הזמנה מחנויות אינטרנט שבהן ישנם שלל כלי עזר לעישון איכותי ואפקטיבי יותר.

אחד המכשירים אשר הפכו נפוצים בעישון קנביס בעיקר ב10 שנים האחרונות הוא מכשיר אידוי, כאשר המכשיר ידוע גם בשמו לועזי וופורייזר. המאייד, הלוא הוא הוופורייזר מאפשר למעשנים לעשן טבק, תוך צמצום נזקים שעולים להיגרם בשל צריכת טבק בזמן העישון.

באמצעות מכשיר זה יכולה לשאוף המעשנים צמחי קנביס וגם צמחי מרפא בצורה יעילה יותר וללא עשן הסיגריות שמתווסף בדרך כלל לעישון

בנוסף כיום משתמשים ב וופורייזר גם כדי לאדום ולעשן צמחי מרפא ובכך לזכך את היכולת ליהנות יותר מהארומה ויכולות הריפוי של צמחי המרפא.

מכשירי אידוי

מבנה המכשיר

מכשירי אידוי מיוצרים בדרך כלל במבנים דומים כאשר המכשיר בנוי כמעין צורה עגולה ובסיס חימום שמאפשר שליטה באוויר, בעשן, בחום המכשיר ועוד – מה שיוצר את תהליך האידוי. את המכשיר ניתן למלא באמצעות תא מילוי, ושסתום שמסייעים לשלוט בתהליך האידוי של המכשיר.

אז אילו סוגים של מכשירי אידוי קיימים?

ישנם מספר מכשירי אידוי פופולאריים כיום, ביניהם:

מכשיר  לשמנים – ישנם סוגים של מכשירים אידוי אשר מתאימים לשמנים של חומרים רפואיים ולצמחי מרפא בלבד.

מכשיר אידוי לעישון קנביס ועלים שונים – ישנם מכשירי אידוי שנועדו לעישון עלי קנביס, עלים שונים תוך שבאמצעות שליטה מלאה בטמפרטורת האידוי, ניתן ליהנות ממקסימום אידוי וקבלת חומר מזוקק שאינו מלא בניקוטין או בחומרים המזיקים לגוף.

היכן ניתן להשיג את מכשירי האידוי?

מכשירי אידוי ניתן לעיתים להשיג בקיוסקים וחנויות טבק, אך כיום ניתן להשיג את המכשירים ואת כלל אביזרי העישון ברכישה מחנויות באינטרנט המספקות את כלל הציוד למעשנים.

 

Seolinks