בגדי חורף 2018 גברים

בחודשי החורף רבים יודעים כי קשה יותר לעבוד גם בשל הקור, וגם בשל הסרבול שמלווה לעבודה פיזית בקור, ולכן הם מחפשים אחר דרכים להקל על העבודה שלהם.

אם אתם אנשי תעשייה, ייצור וכאלה שעובדים בעבודה פיזית מכל סוג, חשוב שבחודשי החורף תצטיידו בלבוש חמים ונוח שעמו תוכלו לעבד בקלות וגם לשמור על בריאותכם.

כדי לדעת אילו בגדים מוטב לרכוש לחורף, חשוב להבין שבגדים כאלה עליהם להגן על הגוף ולבודד אותו מקור, אך בד ובד להיות נוחים וכאלה שמאפשרים תזוזה נכונה וגמישה בזמן העבודה.

אז אילו בגדים מומלצים לעבודה בחורף בשנת 2018 ? הכל בהמשך.

בגדי חורף לעבודה

למידע נוסף על בגדי חורף 2018 גברים, בקרו באתר http://www.hydrosystems.co.il/

מעילים וביגוד פליז – מעילי פליז הם מעילים סופר נוחים העשויים בד סינטטי שנועד להקנות מקסימום חימום לגוף אך הם גם שימושיים וקלים בהנחת המעיל על הגוף. מעילי פליז לעבודה הוא מעילים רכים למגע, בעלי פרוות פליז שמתייבשת במהירות ומאפשרת מהלך עבודה רצוף.

הפליז הוא בד קליל שמועדף על רבים מהעובדים בימי החורף תוך שהוא מתאים גם למטיילים וגם לחיילים. באמצעות מעילי פליז ניתן לעבוד בלות, לטייל, לרוץ ולהגן בקלות על הגוף מפני קור, לחות ורטיבות. בגדי פליז נועדו גם כלבוש קליל כאשר פליז מתאים לאנשי שסובלים מאלרגיות, וכאלה שמעוניינים בביגוד חם שאינו דורש גיהוץ.

כאשר אתם מחפשים אחר בגדי פליז שמתאימים ללבוש בקרב טמפרטורות נמוכות, רצוי לרכוש מעילי פליז מעילי רוח, חולצות סופטשל, ג'קטים עשויים פליז דוחים מים, חולצות פליז ועוד.

חרמונית – בחורף הכבד והקר אחד הבגדים שהופכים לפופולריים במיוחד החרמוניות. חרמונית היא בגד חורף חשוב שמסייע להגן על הגוף מקור, כאשר החרמונית מגינה על כל חלקי הגוף מקור, והיא מאפשרת עבודה בצורה נוחה וחופשית. החרמונית מגנה מפני גשם, רוח וסערות והיא קלה מה שהופך אותה למבוקשת במיוחד על ידי עובדים. באמצעות חרמוניות במיוצרות במגוון גדלים וצבעים ניתן ליהנות מתפקוד נוח ונעים יותר בזמן העבודה.

מכנסי עבודה – מכנסי עבודה מקצועיים ואיכותיים הם כאלה שמאפשרים לשמור על חום הגוף ועל בטיחות הגוף תוך קבלת כיסים מרובים שבזכותם ניתן לשאת ציוד בכיסים ובכך לעבוד בצורה קלה ונוחה יותר. כיום ישנן מכנסיים בעוביים שונים שנועדו לעונת החורך והקיץ. על מנת לבחור מכנסיים לחורף בחרו מכנסי עבודה מבד עבה וחורפי.

שיהיה לכם חורף חם ונעים!

Seolinks