עיצוב שפתיים

בכל מה שקשור למראה הפנים ולמראה השפתיים בפרט אין ספק כי יש להן אפקט רב. שפתיים יפות מעוררות תשומת לב, באמצעות השפתיים בני האדם יכולים לשדר קשת רחבה של רגשות כמו כעס, שמחה ושפתיים חושניות שהן מלאות משדרות פיתוי, יופי ונעורים ואין ספק כי יש להן תפקיד נכבד בכל הקשור לאידיאל היופי הנשי.

סביר להניח שכל אישה הייתה מעוניינת שיהיו לה שפתיים מושלמות וחושניות. על מנת לעשות זאת, במקרה והיא לא התברכה בשפתיים שכאלה, יש להוסיף להן נפח, כלומר לעבות אותן. אולם אין די בעיבוי שפתיים. יש גם להתייחס לעור סביב השפתיים, לקמטוטים, לזוויות הפה, כל זאת על מנת ליצור את השפתיים המושלמות. נשמע כי מדובר במשימה בה מעורבים פרמטרים רבים.

מהי שיטת מילוי שפתיים מומלצת?

עיצוב שפתיים אינו אמור להיות מורכב. הפעולה חייבת להיעשות בשיטה פשוטה שבסופו של דבר תיצור את האפקט המיוחל. עיצוב שפתיים אידיאלי הוא כזה שנעשה באמצעות הזרקת החומרים המתאימים אותם ממלאים בתוך מחט דקיקה. ההליך אמור להיות קצר זמן, ההתאוששות מהטיפול גם הוא אמור להיות מהיר עם כמה שפחות תופעות לוואי וסיבוכים למיניהם. עיצוב שפתיים מתבצע במכונים לרפואה אסתטית על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ומכיוון שהוא כרוך במעט כאבים ניתן לאלחש את המקום או לדרוש הרדמה מקומית. בסופו של דבר המטרה היא שהשפתיים יראו כמה שיותר טבעיות ולא מלאכותיות וגרוטסקיות.

מה רצוי להדגיש בשפתיים?

כשמעצבים שפתיים יש להתייחס למבנה שלהן. ישנה אפשרות למלא בנפח את השפתיים או לבצע עיבוי שפתיים רק בשפה אחת על מנת ליצור סימטריה, למשל במקרים ואחת היא דקה והשנייה מלאה יותר. עיצוב שפתיים הוא גם הדגשת קווי המתאר. הדגשה שכזו יכולה להסתיר קמטים אשר נוצרו עקב עישון סיגריות. וישנן נשים שמעוניינות לעבור את כל התהליך דווקא מכיוון שהן מעשנות. העישון גורם להיווצרות של קמטים מעל השפה העליונה. גם לזוויות הפה יש משקל בעיצוב השפתיים, ככל שאנו מתבגרים יותר זוויות הפה נוטות כלפי מטה מה שמשווה לפנים מראה עצוב. באמצעות חומרי מילוי מתאימים ניתן להחזיר לפנים את הבעה צעירה ושמחה יותר.

 

Seolinks