עורך דין רשלנות רפואית בהריון – בחרו עו"ד מומחה

בזמן ההיריון, האישה עוברת מספר בדיקות שגרתיות, על מנת לראות כי מצב העובר הינו תקין. במהלך תשעת חודשי ההיריון, דברים רבים קורים, והם יכולים להשפיע על ההיריון, בצורה ישירה, ובצורה עקיפה. קורים מצבים שבהם בזמן הבדיקות, או בזמן מצב אחר, קוראת רשלנות רפואית, וזה בגלל מספר מקרים, בעיקר בגלל הרופאים המטפלים.

אילו מקרים יכולים להיות?

קורים מצבים שבהם בזמן היריון יכולה להגיע למצב רפואי לא יציב, כזה שיגרום לה להגיע לטיפול על ידי צוות סיעודי. אם אילו הם חודשי היריון יחסית מוקדמים, לא תמיד אפשר להבחין בכך שהאישה היא בהיריון, ולכן רופאים רבים שואלים לשאול את השאלה הזאת, ולספק את הטיפול המתאים לאישה בהיריון. במצבים אלו, הם מספקים תרופה לא טובה, או טיפול לא טוב במהלך ההיריון, כזה שיכול לפגוע בעובר, ואפילו להרוג אותו.

כיצד רופאים לא מבחינים ומדוע הם עושים זאת?

ישנם מספר מצבים שקורים, אך מצבים אלה לא צריכים להגיע על חשבון האישה בהיריון, הרי שהיא צריכה להביא חיים בעוד מספר חודשים לעובר. קוראים מצבים של רשלנות רפואית גם בלידה, אך חשוב קודם כל זה לשרוד את תקופת ההיריון, וללא טיפול של האנשים המתאימים בכך, אתם לא תוכלו להשיג יותר מדי.

עורך דין רשלנות רפואית בהריון

מה צריך לעשות במידה ונגרם עבורי רשלנות רפואית?

אם חוויתן מצב שכזה, במידי פנו אל משרד עורכי דין דוד פייל, ואנו ממליצים על עו"ד פייל ושות', והסיבה הפשוטה לכך היא בגלל שהחברה הזאת היא עומדת על מספר קריטריונים חשובים, ובעיקר בגלל שהיא מכירה את תחום הרשלנות לעומק. על משרד מתעסק עם תחום משלו, ולפעמים הוא מערבב, אך כאשר יש כ-20 עורכי דין במקום אחד, שמתעסקים בנושא שלכם, הכוח כאן הוא גדול הרבה יותר. משרד זה מכיל הרבה מאוד סיפורי הצלחה, והרבה מאוד לקוחות מרוצים, שכמובן לא קיבלו את הזמן אחורה, אך הפיצוי הכספי הוא יכול להיות טוב ומספק מאוד עבור הלקוחות.

נתקלתם במקרה כזה? מכירים משהי שאתם יכולים לעזור לה? צרו קשר עם המשרד כעת, תאמו פגישת ייעוץ, וביחד נתקדם הלאה.

Seolinks