סיליקון בחזה – מידע שחשוב לדעת

הליך רפואי פלסטי כדוגמת השתלת סיליקון בחזה מצריך לא מעט תשומת לב מהפציינטית וזאת אם יש לה עניין ליהנות מתוצאות מרשימות שהיא תוכל להיות גאה בהן בלב שלם. במאמר הבא יסופק מידע חיוני בכל הנוגע לסוגיית השתלים וזאת בכדי לסייע לנשים לעבור את ההליך כולו בהצלחה מההתחלה ועד הסוף, ללא שום סיכונים מיותרים.

>>> הידעת? סיליקון בחזה משמש גם עבור ניתוח הרמת חזה עם שתל

סיליקון בחזה

טיב הסיליקון ואמינותו

שלוש החברות אשר קיבלו את אישור ה – FDA האמריקני ושתלי הסיליקון שלהן מאושרים לשימוש בישראל אלו הן החברות “SILIMED”, “MENTOR” ו – “ALLERGAN”. אלו הן חברות אשר שתלי הסיליקון שלהן נחשבים לאמינים במיוחד והם מכילים ג׳ל צמיג בלבד ולא נוזלי. דבר זה מבטיח שבמידה וישנו מקרה חירום לפיו יש קרע בשתל אזי התכולה לא תדלוף החוצה ותתפשט במקומות לא רצויים.

חשוב מאוד מצדה של כל אישה אחראית לבחון את סוגי השתלים אשר מוצעים לה על ידי הקליניקה וזאת כאשר עליה לוודא כי מדובר אך ורק בשתלים אלו אשר מאושרים לשימוש. לאחר מכן יש דברים נוספים כמובן שצריך לקחת בחשבון אך זהו הצעד הראשוני והחשוב ביותר וזאת אם יש עניין להבטיח את היותו של ההליך בטוח.

צורת השתל ורמת הטבעיות שלו

כאשר האישה תשב עם הרופא היא תצטרך לבחון סוגי שתלים שונים אשר קיימים שיגיעו בצורות שונות. ככלל ניתן לומר כי שתלים גדולים יותר יקשו על הפיכת התוצאה הסופית לטבעית. לפיכך יהיה חיוני לבחור יחד עם הרופא את השתל אשר יהיה בגודל מספק וזאת כאשר שלא יראה מלאכותי יתר על המידה. שתל כזה יוכל לשדרג באופן מהותי את הביטחון האישי של האישה והליך ההשתלה יוכתר כהצלחה אחת גדולה.

גודל השתל והתאמתו למטופלת

לאחר תום כל השלבים אשר צוינו לעיל כל שייוותר לעשות יהיה לבחור את גודל השתל ולהתחיל בפרוצדורה. כך בהליך הרפואי האסתטי יהיה ניתן להכניס שתל זמני אשר בגודל הנבחר ובמידת הצורך לבצע שינויים עד כדי הגעה לכדי שביעות רצון מלאה של הלקוחה. דרך עבודה זו הוכיחה את עצמה ורבות הן הנשים שיעידו על כך.

Seolinks