אורי לופוליאנסקי – 3 עובדות שלא ידעתם על האיש הטוב

לא רבים הם האנשים בארצנו שמקדישים כל כך הרבה זמן למען טובתם של אחרים. אורי לופוליאנסקי הוא איש כזה. אחד שעשה לא מעט למען החברה במדינת ישראל וסייע לאנשים רבים לאורך שנים כה ארוכות. במאמר הזה אנו מתכוונים לשתף אתכם ב – 3 עובדות שכנראה שלא יצא לכם לשמוע על האיש הטוב.

  • מייסד יד שרהאורי לופוליאנסקי זה האיש שייסד את יד שרה, אחד הארגונים המפורסמים בארץ אשר עוזר לנכים כה רבים. אין ספק שפועלו סייע לכל כך הרבה אנשים ואפשר להם לנהל את החיים שלהם בצורה שוטפת, וזאת בזכות התרומות הרבות שהארגון מבצע.
  • ראש עיריית ירושלים לשעבר – בשנים עברו כיהן בתור ראש עיריית ירושלים, ובאותה תקופה שדרג את העיר ירושלים לאורך השנים וסייע לאזרחים לחיות חיים טובים יותר. התרומה שלו לעיר הייתה כבירה וישנם אנשים לא מעטים שמוקירים לו על כך עד הלום.
  • קיבל את פרס ישראל – בשנת 1994 קיבל אורי לופוליאנסקי את פרס ישראל מטעם "יד שרה" על התרומה האדירה שלו לאורך השנים והעובדה שייסד את הארגון המופלא.

אורי לופוליאנסקי

הפרסים על פועלו של לופוליאנסקי הם רבים ומגוונים, ואין ספק שהם עשה המון לטובת האזרחים במדינת ישראל. השינוי המהותי בחייו חל בשנת 1989 כאשר נבחר לכהן בתור חבר מועצה בעיריית ירושלים והיה אחראי על תיק "שירות משפחה וקהילה".

התיק שעליו היה אחראי באותה תקופה מאפיין את הפעילות שלו לאורך השנים במידה רבה, שכן בהמשך שנותיו, במהלך כהונתו בתור ראש עיריית ירושלים, שם את הדגש העיקרי בכהונה על מתן עזרה לקהילה וטיפוח החלשים.

התרומה של אורי לופוליאנסקי מובילה אנשים רבים להודות לו על השינויים הרבים שהביא לחייהם, ואם אתם תושבי ירושלים, יש סיכוי לא רע בכלל שהמדיניות שלו לאורך השנים הטיבה עמכם בדרך כזו או אחרת. לופוליאנסקי הוא דוגמה נהדרת לאנשים בודדים שיכולים לעשות שינויים של ממש במדינה שלנו. אין ספק שהוא מביא אור חיובי לכל המתרחש במדינה ונותן תחושה שאנשים טובים יכולים לעשות הבדל של ממש בדאגה לחלשים.

Seolinks