מה זה קוסמטיקה רפואית?

קוסמטיקה רפואית היא לא קוסמטיקה רגילה, היא לא עוסקת בהורדת שיער או מסיכות לפנים,  מדובר בקוסמטיקה שהיא יותר בנישה הרפואית, שאליה מתלווים מגוון של טיפולים שמועברים באמצעות טכנולוגיות חדשניות. קוסמטיקה רפואית מאוד דומה לרפואה הפלסטית והאסתטיקה, והיא מחייבת ניסיון קליני ולימודי התחום.

המטרה בקוסמטיקה רפואית היא להקנות טיפולים נכונים ומעמיקים בעור של הלקוחות. טיפולים שמבוססים על אבחונים קליניים אישיים, טיפולים שמיועדים לשפר משמעותית את המראה של העור, ואת המצב הבריאותי שלו.

שלושת עיקרי התחום בקוסמטיקה רפואית
הקוסמטיקה הרפואית מתעסקת בשלושה תחומים בסיסיים: ההזדקנות של העור, פיגמנטציה, שזה הופעת כתמים על העור בפנים, ובתחום נוסף- אקנה. להבדיל מקוסמטיקה הנפוצה שמסייעת בצורה יותר שטחית וחיצונית בכל פינוקי העור השונים, ולעיתים מספקת מענה ראשוני אך לא מענה לאורך זמם, המטרה של הקוסמטיקה הרפואית לגרום לשינוי ממשי בעור על ידי טיפולים עם תכשירים ומכשור מתקדם למדי, שמשפיע על השכבות הכי עמוקות של העור, כמו העלמת נימים, הסרת כתמים מהעור או הסרה של חתיכות עור מיותרות, השטחת קמטוטים ועוד.

קליניקה של טיפולים
לרוב תשב קוסמטיקאית רפואית בקליניקה אסתטית ומצוידת עם מגוון של מכשור חדיש ומתקדם שיספק מענה למגוון שלם של בעיות עור. הקליניקה מוכרחה עמוד בתקנים האסתטיים, להיות סטרילית לכל טיפול וטיפול, וכל המטפלים שעוסקים בה הוכשרו להעניק טיפול הולם ומקצועי. הקליניקה תספק לרוב טיפולים מתקדמים בכל מה שקשור לפצעונים ואקנה, תטפל בהעלמת נימים ובפיגמנטציה, בכל בעיה של הזדקנות העור שלנו, בהצרת היקפים והסרת שיער בנוסחה חדשנית, פדיקור רפואי, איפור קבוע ועוד מגוון של טיפולים בשיטות מתקדמות.

עדיין שומרים על הפינוק המסורתי
גם בקליניקה של קוסמטיקה רפואית תמצאו את המחלקה הקלאסית שמעניקה טיפולי פינוק לפנים ולגוף, טיפולים שמטרתם להזין ולהרגיע את הפנים כשהם משולבים עם טכנולוגיות מתקדמות, ניתן לקבל גם טיפולי ציפורניים כגון, פדיקור, מניקור ובנייה ועוד. תוכלו למצוא עוד מגוון של טיפולים בהתאם לתקנים המחמירים בכל מה שקשור להיגיינה ושמירה על הביטחון של המטופלים, בליווי של יעילות וברמה הכי גבוהה שניתן לקבל.

Seolinks