כיצד אפשר לארגן אירוע בטבע?

אירועים בטבע הפכו לנחלתם של רבים וזאת עקב היכולת לארגן אירוע בצורה טבעית, נפלאה ללא אולמי אירועים משמימים, או גני אירועים שמספקים חוויה מלאכותית ופחות טבעית ונעימה.

כיום חברות הפקות אירועים הן כאלה שמסייעות לארגן אירוע מסוג זה, ולכן רבים משתמשים בסיוע שלהן.

אבל כיצד אפשר לארגן אירוע בטבע לבד? כנה כמה טיפים ועצוב טובות:

איתור לוקיישן – אתרו לוקיישן מתאים לצורך אירועים בטבע ומצאו כזה שתוכלו לערוך בו את האירוע. חשוב לבדוק עם הרשויות האם ניתן לקיים בשטח שבחרתם את האירוע, וכיצד אפשר לקיים אותו ללא הפרעה לסביבה. אירוע שיתקיים ללא אישורים, יכול להסגר ואתם ממש לא רוצים זאת! לכן יש לבדוק את כלל הדרכים לקיים אירוע בטבע עם רשויות הטבע, קק"ל משטרת ישראל ועוד.להתחתן בחוץ

ביטוח – כאשר אתם מארגנים אירוע שאינו באולם אירועים או מקום מסודר לאירועים: חשוב שתדאגו לבטח את האורחים שלכם. אירוע בטבע חייב להיות מלווה בביטוח מתאים, שכן תקלות ותאונות עלולות להתרחש בכל מקום.

ציוד מתאים – הצטיידו בציוד המתאים לקיום אירוע בטבע, כגון: גנרטורים, מקררים, גיגיות קרח מלאות משקאות קלים, במה לרחבת ריקודים, מקום לחנייה, מערכות ישיבה שמתאימות לחתונה בטבע ועוד. נסו לבדוק אם אתם יכולים לשכור ציוד לחתונה שלכם תוך השוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות.

עיצוב תפאורה לאירוע – אף על פי כי אירועים בטבע מספקים את העיצוב היפה ביותר והוא כיפת השמיים, כוכבים, עצים וצמחים ירוקים: עדיין חשוב לעצב תפאורה מתאימה לאירוע, כמו שילוב של בלונים לבנים על גבי השולחנות או על דוכני האוכל, שילוב של קישוטים לאירועים כמו לבבות קרטון, אביזרי סלפי, דוכני מתוקים, פיזור פנסים סינים באזור האירוע, כמו גם תאורה נכונה שיכולה להיות נורות צהובות המאירות את האירוע באווירה רומנטית שעוטפת את האזור בנורות יפות ומלאות אווירה. בחרו את הקישוטים המתאימים לאירוע שלכם, ושלבו אותו בצורה נכונה בטבע, תוך הגנה על האזור שאתם בוחרים בו לאירוע.

Seolinks